Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  RECENZE

/ třídit recenze podle:datahodnoceníabecedněautora
Frailty - Ways of the DeadFrailty - Ways of the Dead
Sorgh
22.4.2017
0

Frailty

Ways of the Dead

Zdá se, že Frailty jdou s křížkem po funuse. Budují něco v místech, odkud už ostatní odešli a zůstávají tak mnoho kilometrů za současným děním. Bohužel se ani nechytají záchranného kruhu, kterým by mohla být jejich domácí kultura a tradiční umění.

 
Sanctuary - InceptionSanctuary - Inception
Sarapis
21.4.2017
0

Sanctuary

Inception

Nové album v nedohlednu, a tak Sanctuary vymetají kouty. Tentokrát to ani trochu nevadí!

 
Junius - Eternal Rituals for the Accretion of LightJunius - Eternal Rituals for the Accretion of Light
Jirka D.
18.4.2017
0

Junius

Eternal Rituals for the Accretion of Light

Junius v roce 2017, to je kapela na výši, vyzrálá a v rámci žánru jedna z nejlepších, s jakou se můžete setkat. A Eternal Rituals...? Skvělá nahrávka a velká radost!

 
Medico Peste - Herzogian Darkness (EP)Medico Peste - Herzogian Darkness (EP)
Garmfrost
17.4.2017
1

Medico Peste

Herzogian Darkness (EP)

Devíza díla je nesnadná oposlouchatelnost s příslibem dalšího růstu. Kompozice nejsou nijak krkolomné ani složitě rozvětvené, spíše jednoduché. Jsou však pokroucené a plné těkavých míst. Z relativně primitivního riffu vykouzlí hit. Některé skladby podstatně převyšují druhé, ale procentuleně Herzogian Darkness vychází jako album lehce nadprůměrné

 
Saqra's Cult - Forgotten RitesSaqra
Bhut
15.4.2017
1

Saqra's Cult

Forgotten Rites

Inkové jsou zajisté lákavým tématem, black metal na úrovni rovněž. Jenže kombinace obojího přináší větší očekávání, než jaká album Forgotten Rites skutečně naplňuje.

 
Arbouretum - Song Of The Rose Arbouretum  - Song Of The Rose
Jirka D.
14.4.2017
0

Arbouretum

Song Of The Rose

Arbouretum jsou zpět po čtyřech letech s albem, na kterém si evidentně dali záležet. Hlavní kontury jsou zřejmé a kapelu poznáte, v drobnostech vybrušují a působí stále svěže.

 
Disperse - ForewordDisperse - Foreword
Victimer
12.4.2017
0

Disperse

Foreword

Středněproudé hašteření v progresivně rockovém obalu na zasněné brouzdání prostorem a jeho barvami. Hravá a pulsující nová poloha Disperse nadchne pokrokové a zarmoutí ortodoxní, to je víc než jasné.

 
Abigor / Nightbringer / Thy Darkened Shade / Mortuus - Abigor / Nightbringer / Thy Darkened Shade / Mortuus (Split)Abigor / Nightbringer / Thy Darkened Shade / Mortuus - Abigor / Nightbringer / Thy Darkened Shade / Mortuus (Split)
Garmfrost
11.4.2017
1

Abigor / Nightbringer / Thy Darkened Shade / Mortuus

Abigor / Nightbringer / Thy Darkened Shade / Mortuus (Split)

Shrnu-li své dojmy, nevím, jestli se výsledek rovná očekávání. Thy Darkened Shade představují výstavní kousek, který posluchače může přitáhnout k celé diskografii. Abigor vykvetli do teatrální krásy. Nighbringer mě poněkud zklamali, protože jsem chtěl dostat to nejlepší z black metalu a ono nic. Od Mortuus jsem nečekal nic a zdá se, že dojem má schopnost růst do výše i šíře ...

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky