Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  OZVĚNY

zpátky na seznam článků
Blešák IX

Blešák IX

Jirka D.1.1.2023
Tradiční Blešák jsme v hektickém závěru roku nestihli, takže jím startujeme rok nový, který si díky tomu můžete zpříjemnit nějakou novou muzikou.

Mnozí z vás už s námi absolvovali starší ročníky, takže asi víte, o co se jedná a jak to celé funguje, nicméně opakování je matkou moudrosti, tak tedy – Blešák je možnost pro vás rozšířit své hudební sbírky. Nabízíme převážně klasická cédéčka, většinou ta, která nám chodí na recenze, anebo ta, na která nám v našich sbírkách už padá dlouho prach.

 

Cena je až na pár výjimek nula. Tedy nula plus poštovné, které vzhledem k neblahým až hanebným zkušenostem s nejmenovanou státní organizací nabízíme pouze skrze Zásilkovnu, a to v ceně 80 Kč. Je pak pouze na vás, jestli do jednoho poštovného zařadíte jedno cédéčko, nebo si balík našlapete hudebním programem na celý víkend. Zaplatíte osmdesát.

 

Vzhledem k principu fungování Zásilkovny od vás budeme potřebovat jméno, funkční mail, mobil a odkaz na pobočku, kam chcete balík poslat, což jsou údaje, které použijeme a pak zapomeneme. Psát můžete na ahoj@echoes-zine.cz.

 

Seznam nahrávek, ze kterých můžete vybírat, pak najdete TADY.  DISKUZE K ČLÁNKU

zrušit

Reagujete na komentář

Slavo / 23.2.15 10:55

zaujímavý článok no pravda len čiastočná... pokazená nahrávka na nosiči je jedna vec a nirvána z počúvania kvalitného záznamu druhá... pokiaľ sa nahrávka podarila preniesť na nosič tak, ako to má byť, bude formát CD vždy pokrivkávať za prednesom LP...

Kontrolní kód
opište kontrolní kód

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky