Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  REPORTY

zpátky na seznam reportů
Marduk ve Žluťáku

Marduk ve Žluťáku

Grindsnake30.5.2022
Jedna z nejvýraznějších smeček blackmetalové historie Marduk slaví 30 let od svého vzniku a své rouhačské řemeslo představila i v Pardubicích. Společně vystoupili Doodswens z Nizozemí, Skaphos z Francie, Moorah a Horrible Creatures z České republiky.
MoorahMoorahMoorahMoorahMoorahMoorahMoorahMoorahHorrible CreaturesHorrible CreaturesHorrible CreaturesHorrible CreaturesHorrible CreaturesHorrible CreaturesHorrible CreaturesHorrible CreaturesHorrible CreaturesHorrible CreaturesSkaphosSkaphosSkaphosSkaphosSkaphosSkaphosSkaphosSkaphosDoodswensDoodswensDoodswensDoodswensDoodswensDoodswensDoodswensMardukMardukMardukMardukMardukMardukMardukMardukMardukMardukMardukMardukMardukMerchMerchFans


  DISKUZE K REPORTU

zrušit

Reagujete na komentář

Maroš / 21.4.16 14:30

Je to tak. Borknagar působil jaksi zvláštně. Ne jen kvůliva zpěvu jednoho opilce. Ani sbory neladily dohromady. Taky byla moc vytáhnutá basa, která přeřvala ostatní. Výsledek? Nic moc věru. Mě se nejvíc líbili Diabolical. Na nic si nehráli, spustili parádní sypec a bylo vymalováno. Zvuk nezvuk. Kampfar jsem viděl už kolirkát a tohle vystoupení bylo standardně výborné. Nová deska zabíjí!

Kontrolní kód
opište kontrolní kód

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky