Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  NOVINKY

Srpen 2019
19.8.2019

Novinková deska 2.0

Vrchlabská kapela 2.0 – Two Point Oh v červenci vydala své první EP nazvané Going Nowhere, a to digitálně na všemožných hudebních platformách (ZDE máte odkaz na bandcamp).

Kapela, sestávající pouze ze dvou členů, se dle svých slov stylově pohybuje na pomezí stoner, grunge až tvrdého rock’n’rollu. Za zvukem nové nahrávky stojí Amák a Golden Hive studio.

ZDE pak máte odkaz na klip k titulní skladbě.

19.8.2019

Pařát numero 89

89. číslo metalového magazínu Pařát vychází s Anou Belen de Lopez z Haemorrhage na obálce a dvěma demo-nahrávkami slovenských Pyopoesy z 90. let jako CD přílohou.

Kompletní obsah nového čísla, které vychází 22. srpna, si můžete nastudovat na TOMTO odkazu.

19.8.2019

První 12" kapely Tendencie

Slovenská hc-punková kapela Tendencie z Nového Mesta nad Váhom vydává na Papagájově hlasateli své první 12" album. To se jmenuje Nedejme šancu beznádeji zmariť a obsahuje 14 nových skladeb.

Desku si můžete vyposlechnout na bandcampu.

16.8.2019

Apokalypsa s Flash The Readies

Podle svých slov nahráli Flash The Readies svou nejtemnější post-rockovou desku, která přináší svou vlastní verzi soundtracku ke knize Duna Franka Herberta. A přesně tak - Duna - se jmenuje i nová, v pořadí už pátá deska kapely.

Ta vychází na vinylu na belgickém labelu Dunk!Records v grafickém ztvárnění od výtvarníka Tomáše Petříka.

Album si můžete vyposlechnout a taktéž zakoupit i na Bandcampu, resp. budete moct, zatím tam není.

TADY pak máte teaser, TUHLE odkaz na facebook.

15.8.2019

Nová deska Late Night Venture

Na 1. listopadu si dánští post-metalisté Late Night Venture nachystali svou čtvrtou desku, která je současně třetí a tudíž poslední z plánované vesmírné trilogie. Dostala název Subcosmos, navazuje na předešlé dvě Pioneers of Spaceflight (2012) a Tychonians (2015), a vyjde ve spolupráci Czar of Crickets Productions a Virkelighedsfjern.

Album teaser slyšte ZDE.

15.8.2019

Aluk Todolo zahrají v Praze...

... a to v klubu Underdogs', na sklonku prázdnin 28. srpna. Společně s nimi se jako domácí podpora představí blackmetalová omladina Náv a sólově ambientní Tomáš Niesner. Vše za pořadatelské spolupráce Jednoty, tentokrát ve složení ][, Arkham, Cáry mlhy, Heartnoize, Letmo, Marast a Naše koncerty.

Kdo přečetl a vyznal se v tom, může postoupit ke vstupenkám, které jsou za 350 Kč k mání přes goout, případně může klikat SEM a zažít trochu facebookového štěstí a třeba i pročíst celou tiskovku.

15.8.2019

Lyric video Anifernyen

Portugalská blackmetalová kapela Anifernyen vydá v září své debutní album Augur, z něhož si právě teď můžete poslechnout skladbu Tyrant, a to ve formě lyric videa na youtube. Deska vyjde na Ethernal Sound Works.

15.8.2019

Cynic v novém

27. září vyjde do nového kabátu oděná deska Traced In Air od Cynic, která bude obsahovat novou basovou stopu od Seana Malonea. O mix se tentokrát postaral  Adam "Nolly" Getgood z Periphery, mastering si vzal na starost Ermin Hamidovic.

Traced In Air Remixed bude mít rovněž nový obal a vyjde v edicích CD digipak, černý a fialový vinyl, digital download. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout v e.shopu vydavatele.

Upoutávkové video je pak k dispozici TADY.

13.8.2019

Novinka Blut Aus Nord

Také nadpozemští mystici Blut Aus Nord mají nachystáno. Nové album se bude jmenovat Hallucinogen a vyjde 11. října díky Debemur Morti Productions. Cover ZDE, tracklist níže.

Tracklist Hallucinogen:

1. Nomos Nebuleam
2. Nebeleste
3. Sybelius
4. Anthosmos
5. Mahagma
6. Haallucinählia
7. Cosma Procyiris

13.8.2019

Novinka Mayhem

Nové album norských tyranů Mayhem se jmenuje Daemon a vyjde 25. října pod křídly labelu Century Media. ZDE se podívejte na cover alba a níže zase na seznam skladeb.

Tracklist Daemon:

1. The Dying False King
2. Agenda Ignis
3. Bad Blood
4. Malum
5. Falsified And Hated
6. Aeon Daemonium
7. Worthless Abomination Destroyed
8. Daemon Spawn
9. Of Worms And Ruins
10. Invoke The Oath

Album je nahráno v této sestavě:

Necrobutcher - basa
Hellhammer - bicí
Attila - vokál
Teloch - kytary
Ghul - kytary

Naše recenze:
Esoteric Warfare - ZDE
Grand Declaration Of War - ZDE

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky