Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  NOVINKY

Listopad 2017
19.11.2017

Singl Machine Head

Na 26. ledna mají Machine Head za lubem novou desku Catharsis a tak netrpělivcům servírují novou písničku o lásce Beyond The Pale. Slyšte ZDE.

Připravované album vzniklo ve studiu Zacka Ohrena (třeba Fallujah), produkováno bylo přímo Robbem Flynnem a o mastering se postaral Ted Jensen ze Sterling Sound. Artwork je pak dílem Seanen Middleton.

17.11.2017

Aosoth volně k dispozici

Pusťte si nové peklo Aosoth V: The Inside Scriptures komplet celé (ZDE) ! Na recenzi se pilně maká. Líbí!!!

16.11.2017

Brněnský večer s Testament téměř vyprodán

Údajně už jen 100 lístků zbývá na dlouho očekávanou akci thrashmetalové trojice ze zámoří.

Kdo chce vidět Testament, Annihilator a Death Angel na jejich brněnské zastávce turné Brotherhood of the Snake European Campaign 2017 a nemá lupen, má ještě trochu času na rozhoupání. Agentura Obscure Promotion hlásí posledních 100 lístků. Ty pořídíte na Obscure.cz, případně v předprodejích na Indies Brno, Kasa Lucerna Praha, Ticketpro či Ticketportal.

Připomínáme, že koncert se koná v neděli 19. listopadu v brněnském Sono centru.

Program večera je následující:

18:00 - otevírá klub
19:00 - 19:40 - Death Angel
20:10 - 21:00 - Annihilator
21:30 - 22:45 - Testament

16.11.2017

Nové album Hakka Muggies

Tuzemská kapela Hakka Muggies ohlašuje své nové, v pořadí čtvrté album, na kterém se podle vlastních slov oproti loňskému, alternativně pojatému koncepčnímu albu, vrací ke kořenům své tvorby a nabízí posluchačům chytlavé tradiční keltské melodie v kombinaci s aranžemi na pomezí rocku, metalu a punku.

Nahrávka ponese název Farewell to Erin a ve formě CD vychází teď v listopadu. Ukázky si můžete poslechnout na Youtube.

Její křest proběhne 28. 11. v pražském klubu Rock Café, vstup grátis, detaily ZDE.

No a recenzi oné předchozí desky se pak můžete dopřát TADY.

www.muggies.cz

13.11.2017

Nový klip Pipes And Pints

Něco mezi pivním punkem a popěvkem pro fotbalové fanoušky. Zhruba tak by se dal přiblížit nový singl Pipes And Pints nazvaný Raise Our Flag, v němž se po odchodu Mikea představuje nový zpěvák Travis O'Neil a s nímž kapela rozjíždí svou novou kapitolu po víc jak roční pauze. Klip je k vidění na youtube.

9.11.2017

Threat Signal streamují celé album

K dnešní recenzi si pusťte (tady) celé album Disconnect kanadských Threat Signal.

7.11.2017

Forgotten Silence ohlašují novou desku

Forgotten Silence uvolnili první ochutnávku ze svého připravovaného alba, které vyjde v roce 2018 u Epidemie Records pod názvem Kras. Jedná se o premix skladby I AM A692, která byla nahrána ve speciální sestavě Marty (klávesy), Krusty (baskytara), Čepa (bicí) a Biggles (kytara, zpěv). Ukázka je k poslechu v BZ přehrávači ZDE.

Album bude opět monotematické a texty pojednávají o jeskynních systémech na sever od Brna.

bandzone
facebook

7.11.2017

Nové album Under The Skin

Své druhé řadové album ohlašuje frýdecko-místecká kapela Under The Skin. Deska oficiálně vyšla 28. října na CD, jmenuje se Planet Earth's Survivors a libo-li ochutnávku, je tu zbrusu nový singl k skladbě Under the Skin - ZDE.

7.11.2017

Piper Records Night #4

Na 10. listopadu si nadšenci kolem Piper Records, Dialog Crew, Kachnička Entertainment, Mandala Crew, Diycore a dalších darmojedů, kteří ještě stále věří na muziku a groupen love, přichystali čtvrtý ročník malého festiválku.

Vše se odehraje v Katolickém domě v Kopřivnici a těšit se můžete na Ravelin 7, Kalle s novou deskou, Acute Dose a Drutty.

Detaily seženete na fb eventu.

6.11.2017

Zkažte si den novou skladbou Thaw

Něco přes měsíc (8.12.) musí vydržet fans polské obskurnosti Thaw na novou desku, která dostala název Grains. Pro nedočkavce je zde skladba Wileki Piec. Zkažte si den touhle písní (ZDE)

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky