Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  NOVINKY

Květen 2018
25.5.2018

Nová deska i u Antigod

Po třech letech od alba Wareligion přichází severomoravská metalová úderka Antigod s novou deskou, která dostala název W.R.A.T.H. (When Righteousness Aims To Hell) a vyjde a MetalGate Records na přelomu května a června.

Bojištěm bude opět první světová válka, tentokrát v podobě třinácti skladeb z východní fronty.

Podrobnosti třeba ZDE.

25.5.2018

Nová deska Gazpacho...

... je venku a kdo jste snad ještě nezachytil, TADY dohoňte klípek ke skladbě Exit Suite.

25.5.2018

Singl Acid Row

Plzeňská kapela Acid Row vypustila singl Lobo z připravované desky Spikes, jejíž vydání je na spadnutí (2. června, Slush Records). Skladba je k poslechu ZDE.

Křest celé nahrávky proběhne právě 2. června, a to v plzeňském Divadle pod lampou (fb event), kde se kromě Acid Row představí i pražský stoner Baro Chandel a německá bluesovka Heliod.

24.5.2018

Více o novém albu Halcyon Way

Připravované album amerických technických metalistů Halcyon Way, které vyjde u Agonia Records dostalo název Bloody But Unbowed a vyjde 3. srpna.

Sestava: 
Steve Braun - zpěv
Jon Bodan - sólová kytara, sborový zpěv, programování
Max Eve - rytmická kytara
Skyler Moore - baskytara, sborový zpěv
Aaron Baumoel - bicí

Skladby:
1. Devolutionize
2. Bloody But Unbowed
3. Blame
4. Slaves To Silicon
5. Superpredator
6. Primal Scream
7. Ten Thousand Ways
8. The Church Of Me
9. Cast Another Stone
10. Crowned In Violence
11. Burning The Summit
12. Desolate
+ bonusové skladby pro evropské vydání
13. Insufferable
14. Stand For Something

23.5.2018

Silent Stream of Godless Elegy + Et Moriemur + Runika na Melodce

V sobotu 26. května představí legendy poetického smutku Silent Stream of Godless Elegy v Brně na Melodce novou desku s názvem Smutnice (naše recenze).  O desce jsme si s kapelou povídali na TOMHLE linku.

SSOGE doprovodí domácí Et Moriemur taktéž s novou deskou Epigrammata a polští folk metalisté Runika.

Line-Up:

20:00 - 20:40 Runika
21:00 - 21:40 Et Moriemur
22:00 - 23:30 Silent Stream Of Godless Elegy

Vstupné je180,- a to pouze na místě nebo je možné si je zarezervovat na: info@ssoge.com

23.5.2018

ETEF 2018

Letošní letní festiválek Enter The Eternal Fire proběhne ve dnech 20. a 21. července, přičemž se na něm objeví slušná plejáda metalových kapel. Počínaje klasikou v podobě Master's Hammer, Root a Hypnos, přes současnější Inferno, zahraniční Bane, či domácí mladší generaci Panychida, Bad Victim či Mallephyr. A to není samozřejmě všechno.

Detailní informace dohledáte na ofiko webu, fb eventu či bandzounu.

22.5.2018

Ochutnávka Baptists

Před vlastním vydáním desky Beacon of Faith (25. května, Southern Lord) zveřejňují Baptists další ochutnávku v podobě skladby Victim Service. Dopřejte si ZDE.

20.5.2018

Týnecký mazec 2018

21. července proběhne na Letním parketu Ostrov v Týnci nad Labem již 12. ročník jednodenního festiválku Týnecký mazec, který letos přivítá 10 kapel převážně extrémního ražení.

Vše se začne v 15.30 a těšit se můžete na Promethee (SWI), Angerseed (HUN), Words That Burn (IRE), Doomas (SVK), Elysium, Criprled Fingers, Purnama, Koloss, Spreading Dread a As They Rise (SVK).

Detailní informace dohledáte na ofiko webu nebo na fb události.

18.5.2018

Leprous se vrací!

Norští progresivisté se vrací do naší krásné země a fanoušky potěší tentokrát v Brně. Bratři na Slovensku mohou jásat též - Leprous zahrají v  Bratislavě a Košicích.

U nás máme Leprous rádi (např. recenze loňského alba Malina), a proto nelze přehlédnout novinku, že kapelu svrbí prstíky a pro velký úspěch vyráží na další turné, které má v československém regionu tři zastávky. Nejprve 4. září v košickém Collosseu, poté 12. září v Bratislavě v klubu Majestic a hned o den později 13. září v Brně na Melodce. Stejně jako loni kapelu doprovodí nadějní Agent Fresco.

FB event Košice
FB event Bratislava
FB event Brno

Lístky budou brzy k dostání v obvyklých předprodejních sítích, ty nejlevnější seženete na webu pořádající agentury Obscure Promotion.

17.5.2018

Stream nové desky Acherontas

Doslova pár hodin nás dělí od oficiálního vydání nové desky Acherontas Faustian Ethos (naše recenze). Na TOMHLE linku si ji můžete pustit celou.

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky