Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  NOVINKY

Červenec 2017
21.7.2017

R.I.P. Chester Bennington

Včera dobrovolně odešel z tohoto světa zpěvák Chester Bennington, bylo mu jednačtyřicet let.

Po Chrisu Cornellovi je to během dvou měsíců další výrazná osobnost rockové muziky, která nenašla sílu pokračovat dál.

R.I.P.

20.7.2017

Forgotten Tomb skončili s pracemi na novém albu

Italským black/doom zachmuřencům Forgotten Tomb vyjde na podzim tohoto roku pod Agonia Records nové album, nazvané We Owe You Nothing.

Nahrávání muselo být načas přerušeno skrz vážnou nehodu zpěváka a kytaristy Ferdinanda "HM" M. Vše se v dobré obrátilo a fans se může těšit na pestrý materiál, který je dle slov samotné kapely dalším krokem v neustálém vývoji. Bližší informace očekávejte co nevidět.

18.7.2017

Nový singl Face The Day...

... se jmenuje In The Dying Sun a v podobě lyric videa je ke shlédnutí na Youtube kanálu tohoto domácího projektu.

17.7.2017

Vítězové soutěže Hradby samoty

Předchozích jedenáct dní byla možnost si zasoutěžit o dvě volné vstupenky na audiovizuální festival Hradby samoty a dnes je ten den, kdy zajásají dva vylosovaní.

A jsou to: Jakub Španihel a Wanda Kaprálová

Gratulujeme!

16.7.2017

Postcards From Arkham na tour

Lehce netradiční, akustické tour si připravili Postcards From Arkham - detaily ZDE.

16.7.2017

Měsíční reedice SDOS

Poprvé na letošním Brutal Assaultu bude k mání vinylová reedice alba Moon 2002: Nocturnal Breed domácích Six Degrees of Separation, o kterou se postarali na Pařátu. Bude se jednat o standardní černý vinyl uložený v potištěné kapse, to celé zasazené ve tvrdém kartonovém obalu, píše se v zaslané tiskovce.

Celkově půjde o edici 250 ks a objednávat (pokud se nechystáte na BA) můžete třeba ZDE.

13.7.2017

Klípek Cradle of Filth

Cradle of Filth se ohlašují novým klípkem ke skladbě Heartbreak And Seance, která je předzvěstí chystaného alba Cryptoriana - The Seductiveness of Decay. Deska vyjde 22. září na Nuclear Blast, klípek pak hledejte ZDE.

13.7.2017

Klípek Nylon Jail

Domácí výtečná kapela Nylon Jail právě zveřejnila nový singl a klip v jednom, skladbu Freezing Point. Klikejte na Youtube. TADY zase čtěte naši dobovou recenzi zatím jediné desky NJ My Heart Soars Like a Hawk.

12.7.2017

Stoner metalový Egypt (USA) nečekaně v Brně

Na poslední chvíli dohodnutý koncert v brněnském Bajkazylu proběhne zítra, tedy 13. července. Zahrají američtí Egypt a místní stoner projekt Tele26. Vstupné dobrovolné.

Američtí Egypt jsou právě na evropském turné a protože byl zrušen jejich plánovaný koncert ve Vídni, v Brně po nich chňapli a máme tu nečekaný dárek pro všechny příznivce dřevního soundu a špinavých kytarových riffů. Akce začíná úderem osmé hodiny večerní. Bližší info najdete na FB eventu, zkusit tvorbu hlavních hvězd je možno na jejich bandcampu. Pro úplnost dodáváme, že další zastávka v pražském klubu 007 14. července platí beze změny.

12.7.2017

Nový klip Exit Empire

Naštvaný klip české kapely Exit Empire vznikl ke skladbě Shut Up, a to v industriální zóně Dolních Vítkovic. Miřte na Youtube.

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky