Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  NOVINKY

Září 2017
22.9.2017

Klípek Insania a tour k tomu

Kapela Insania si připravila nový klip, tentokrát ke skladbě Joe si nepohlídal záda - jukněte SEM. Ta samozřejmě pochází z aktuální desky Na počátku byl spam, kterou jsme propírali ZDE.

K tomu si přidejte i nadcházející Spam tour, v jehož rámci proběhnou dva křty - 6. října v Praze a 11. listopadu v Brně. Rozpis sledujte níže:

SPAM Tour:
06.10. PRAHA – Rock Café (+ Satisfucktion a hosté Jan Vozáry, Dan Kurz, Broňa Míka)
14.10. Dačice - Burning Metallist Fest vol.2, klub Restart
20.10. Plzeň – Divadlo pod lampou
21.10. Loket – Hrad (+ První hoře)
27.10. Svitavy – klub Tyjátr
28.10. Břeclav – Kafé Piksla
03.11. Ostrava – Barrák Music Club
04.11. Rožnov pod Radhoštěm – T klub
11.11. BRNO – Fléda Club (+ Tubabu, hosté Jan P. Muchow a Vladivojna La Chia)
18.11. Dědov (Teplice nad Metují) – Webrovka fest, Klučanka
24.11. České Budějovice – Dead End Festival, KD Gerbera
25.11. Hořovice – Klub Labe
09.12. Jablonec nad Nisou – Klub Na Rampě (+ První hoře)

22.9.2017

Nové album Cannibal Corpse

Veteráni americké death metalové scény Cannibal Corpse se hlásí po třech letech s plnohodnotným albem Red Before Black, které spatří světlo světa 3. listopadu prostřednictvím Metal Blade Records. Jako ochutnávku kapela zveřejnila videopklip ke skladbě Code of the Slashers. Ke shlédnutí ZDE.

22.9.2017

Dva songy Solfernus

Domácí metalová formace Solfernus láká na své druhé album, které vyjde na konci října, zveřejněním dvou skladeb volně k poslechu. Konkrétně titulního songu Neoantichrist (ZDE) a svižnější věci Glorifired (ZDE).

22.9.2017

Klípek Get Your Gun

Rocková formace Get Your Gun představuje nový klip, který vznikl ke skladbě You're Nothing z nadcházejícího alba Doubt Is My Rope Back To You. To vyjde 13. října na Empty Tape, naše recenze přibližně podobně a zmíněný klípek si můžete dát hned - klikejte SEM.

21.9.2017

Aosoth představují první singl

17. listopadu vyjde francouzským bestiím Aosoth pod Agonia Records nové album: V: The Inside Scriptures. Poslechnějte si první singl (ZDE) ke skladbě se snadno zapamatovatelným názvem Her Feet Upon The Earth, Blooming The Fruits Of Blood.

21.9.2017

Asgard streamují

Novou desku Una maquina infernale, o níž jsme nedávno informovali, si aktuálně můžete celou poslechnout prostřednictvím oficiálního streamu Asgard. Miřte SEM.

20.9.2017

King Parrot s novým klipem

Tento pátek vyjde australským thrash/grind háškům King Parrot nové album Ugly Produce. Pusťte si si video (ZDE) ke skladbě Piss Wreck a kochejte se.

20.9.2017

Nové album Marilyna Mansona...

... ponese název Heaven Upside Down a vyjde 6. října. Slyšte pilotní singl We Know Where You Fucking Live v podobě klipu ZDE.

Manson na albu spolupracoval opět s Tylerem Batesem, jejichž předchozí dílo The Pale Emperor jsme chválili ZDE. Do sestavy se nicméně opět vrátil Twiggy Ramirez, který minule chyběl a tentokrát stojí za baskytarou. V sestavě nadále zůstal bubeník Gil Sharon.

20.9.2017

Francouzi Ingrina dnes v Brně

"Poloinstrumentální post-HC s post-rockovými riffy". V tomto duchu se dnes ponese večer v klubu Bajkazyl v Brně.

Pro koho je kapela Ingrina neznámým pojmem, může si její tvorbu vyzkoušet přes bandcamp, kde je ke slyšení (i k volnému stažení) eponymní třískladbová nahrávka z roku 2016. Akce v Bajkazylu začíná ve 20:00, vstupné je dobrovolné.

FB event

20.9.2017

Klípek Alike

Domácí rockovka Alike pracuje na debutní desce Desire, Hopes and Failures, která dost možná vyjde ještě letos. Jako lákadlo právě zveřejnila klip ke skladbě Leave It All Behind - ke shlédnutí na Youtube.

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky