Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  NOVINKY

Květen 2017
28.5.2017

Dead Carnage debutující

Po splitu se Soul Massacre (únor 2016, Pařát) se havířovští Dead Carnage chystají na vlastní dlouhohrající debut, který by měl světlo světa spatřit v rámci 77. čísla magazínu Pařát. To vyjde na festivalu Brutal Assault. Detaily budou následovat, TADY si zatím připomeňte naši recenzi výše zmíněného splitu.

28.5.2017

Demo HNF na vinylu

V režii Papagájova hlasatele se první demo Válka tuzemské legendy Hrdinové nové fronty dostává na vinyl, přesněji na vinyly dva. Kazeta z roku 1986 prošla remasteringem, song Tanky se navíc dočkal i remixu a tvoří tak bonus nového vydání.

Nahrávka vychází s kompletně novou grafikou a textovou přílohou. Detaily na www.phr.cz.

27.5.2017

Paradise Lost ve skvělé společnosti

Na říjen si Paradise Lost naplánovali českou a slovenskou koncertní zastávku, přičemž doprovod jim budou dělat američtí Pallbearer a portugalští Sinistro. Tenhle silný trojlístek můžete slyšet 10. října v brněnské Flédě (fb event) a o den později v bratislavském Randalu (fb event).

27.5.2017

Antitrend Open Air Festival 2017

Opět po roce se v Žabčicích u Brna odehraje den plný písniček o lásce, tedy death, grind, fastcore, crust a jiná vybraná společnost. Vše vypukne ve 12 hodin v sobotu 24. června a ke slyšení toho bude skutečně dost - slovy šestnáct kapel z devíti zemí.

Místo opisování tiskovky přikládáme odkaz na fb event, kde se dočtete vše podstatné.

26.5.2017

Reedice E!E

Z roztrhlého reedičního pytle Papagájova hlasatele padá další stará a nově vydávaná záležitost. Tentokrát se dostalo na první desku tuzemské punkové stálice E!E, která svých 25 let oslaví na průhledném vinylu s původní grafikou, ale remasterovaným zvukem. Detaily na www.phr.cz.

26.5.2017

Bývalý hlas Rainbow, Y. Malmsteena a dalších zapěje v Brně

13. června zazní v Brně známé skladby z repertoáru Rainbow, Michael Schenker's Temple of Rock či Tank ve špičkovém provedení. Přijede Doogie White's White Noise.

Skotský zpěvák Doogie White se mihl v mnoha zajímavých hard rockových kapelách a projektech.
Svou stopu zanechal na nahrávkách již zmiňovaných Rainbow, Michael Schenker's Temple of Rock, Tank a Yngwieho Malmsteena, dále také na deskách Cornerstone či Demon's Eye. V současnosti cestuje Evropou společně se svým doprovodným bandem ostřílených muzikantů a je dobrou zprávou, že nevynechá moravskou metropoli. Dějištěm akce bude brněnský klub Metro Music Bar, začátek je naplánován na 20:30. Bližší informace najdete na FB eventu, vstupenky je možno koupit zde, případně na místě.

26.5.2017

Decrepit Birth ve videu o psaní a natáčení novinky

Mrkněte na video, kde technici Decrepit Birth přibližují vznik nového počinu Axis Mundi (připomínáme, že vyjde 21. července pod Nuclear Blast Records a Agonia Records).

25.5.2017

Další singl Vallenfyre

Druhou skladbou, kterou kapela odtajnila z připravovaného alba Fear Those Who Fear Him, je
An Apathetic Grave, pochmurná jako hrob.

25.5.2017

Blíží se nové album frantíků Dagoba

Vyjde 25. srpna a jmenovat se bude Black Nova. První singl si můžete poslechnout zde.

25.5.2017

Týnecký Mazec 2017

Další ročník již tradiční, v pořadí jedenácté akce s názvem Týnecký Mazec se odehraje 15. července v Týnci nad Labem, Letní parket Ostrov, a to od 16.30. Zahrají Debustrol, Hypnos, Elysium, Sectesy, Anime Torment, Through The Disaster, Ortomen a Prokion.

Veškeré podrobnosti k akci dohledáte na jejích webovkách.

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky