Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  NOVINKY

Březen 2017
22.3.2017

Merrimack - Kozeljnik - Zloslut v Karviné

Do klubu Hard Cafe v Karviné zavítá v pondělí 24. 4. 2017 kultovní francouzská horda Merrimack vyrážející podpořit své nové album Omegaphilia.

Společnost jim budou dělat srbští Kozeljnik (projekt členů The Stone), kteří mají u nás velkou fanouškovskou základnu. Třetími do party je nová tvář srbské černé scény se slibnou budoucností Zloslut.
Akce začíná v 18:00 a vstup je 200,- Sledujte oficiální event.

21.3.2017

Azarath s další skladbou

Do třetice všeho nedobrého, aneb Azarath nabízí z připravované novinky In Extremis třetí skladbu. Je jí Let My Blood Become His Flesh.

20.3.2017

In Memory of Kurt Cobain

Tradiční koncertní pocta Kurtu Cobainovi pod taktovkou Slush Magazine. Kde a kdo tentokrát? Klikejte níže:

8. dubna // Plzeň, Divadlo pod Lampou / Aneurysm, Broken.45 + Guest // fb event
13. dubna // Písek, Divadlo pod Čarou / Aneurysm, Skrytá hrozba, Snyder // fb event

20.3.2017

Nový klip There's Blood in my Ears

Kroměřížská metalová moderna There's Blood in my Ears zveřejnila nový klípek, a to ke skladbě One Eyed Danny. Podívat se můžete ZDE.

19.3.2017

Na počátku byl spam

Tak přesně tak se bude jmenovat nové album kapely Insania, které v podtitulu nese sdělení Příběhy o zradě a vyjde v květnu letošního roku na X Production. Novinkovou desku, kterou kapela symbolicky oslaví 30 let na scéně, již dříve předznamenal klip Nebe a Nietzsche.

A pokud jde o klipy, aktuálně vzniká další v pořadí, a to ke skladbě Joe si nepohlídal záda.

Vše podstatné se dovíte časem, již teď ale kapela přislíbila velké podzimní tour.

A úplně v závěru TADY koukněte na cover chystané desky.

19.3.2017

Klípek Mastodon

Koukněte na nový klípek Mastodon, který se na sítích objevil před třemi dny a vznikl ke skladbě Show Yourself - ZDE. Novinkové album Emperor of Sand vychází 31. března.

18.3.2017

Místní borci zvou na koncert...

... a to na 21. března, kdy se v Pohoda Music klubu v Plzni objeví slovinská industriálně noisová hardcorovka It's Everyone Else (BC) doprovázená německými Makata-O (BC), kteří hrají sludgem načichlý noise rock.

Koncert navazuje na akci v Sally Brown, kde se představí 0100 a norští NAG, takže začínat se bude trochu později: ve 22.10 Nakata-O a ve 23.00 It’s Everyone Else.

Detaily k akci, která vás přijde co do výše vstupného na stovku, dohledávejte na fb eventu.

16.3.2017

Best Czech Vinyl Disk 2016

Po roce se opět rozbíhá anketa vinylových desek Best Czech Vinyl Disk, do které může hlasovat každý, kdo má v deskách přehled a kdo by rád podpořil svoje oblíbence. Přehledy toho, co u nás vyšlo, pravidla a další podrobnosti ankety najdete ZDE.

16.3.2017

Představuje se Neo Noire

Neo Noire je nová švýcarská kapela, za jejímž vznikem stojí Frederyk Rotter (Zatokrev, The Leaving, Crown) a Thomas Baumgartner (Ex-GurD, Erotic Jesus, Undergod). Sestavu pak uzavírají Franky Kalwies (ex-Disgroove) a David Burger (ex-Slag in Cullet).

Jejich muzika, která bude zanedlouho zhmotněna na debutní desce, se pohybuje na hranici mezi psychedelickým rockem, alternativou a třeba i post rockem s nádechem noir music.

Zkuste aktuálně zveřejněnou skladbu Home - ZDE. Album Element pak čekejte 5. května.

www.neonoire.net

16.3.2017

Nové album War For War

Domácí metalové vydavatelství MetalGate ohlašuje novou desku kapely War For War, která pod názvem Illud Tempus vyjde v první polovině dubna.

V kulisách důlního prostředí se kromě známé sestavy objeví i Lenka Machová (Ador Dorath), která bude zodpovědná za čisté zpěvy na albu. Tracklist uvádíme níže, na artwork nahrávky pak jukněte SEM, kde si můžete CD rovnou i objednat.

tracklist:
Světlo přítomnosti
V těžní kleci květ
Illud Tempus
Zajištěná cesta
Černé duše mráz
Expanze důlních stěn
Zápary a ohně
Selhání

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky