Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  NOVINKY

Březen 2019
20.3.2019

Nové album Darkthrone vychází koncem května

Norská blackmetalová legenda Darkthrone oznamuje vydání svého dalšího řadového alba. Novinka s názvem Old Star vyjde u Peaceville 30. května a dle slov mistra Fenrize se bude jednat o ještě razantnější návrat do 80. let. 

Objednávat můžete na stránkách Peaceville.

16.3.2019

Nové video Uncle Grasha's Flying Circus

Hlučící projekt Uncle Grasha's Flying Circus poslal dva dny zpět ven nové video ke skladbě Denumenized. K vidění ZDE.

Skladba pochází z alba Stalinist God, o kterém jsme psali v rámci Nedělních poslechů.

15.3.2019

Suffocation, Belphegor, God Dethrone za měsíc na Melodce

Připomínáme mega akci 21. dubna na Melodce, kde na jednom pódiu vystoupí legendy Suffocation, Belphegor a God Dethroned. Spolu s nimi se objeví i sirnatí Nordjevel. Budete tam? My ano! Takže přesně o půl osmé na značkách! Sledujte oficiální event.

15.3.2019

Nové EP Totalitarian

Italští hrdlořezové Totalitarian si na 12. dubna připravili ukrutné EP Bloodlands, které vychází ve spolupráci Lavadome Productions s Barren Void Records.

Pro představu, co za masakr se na vás chystá, si pusťte (ZDE) skladbu Liberators. Na recenzi se pilně pracuje.

13.3.2019

Druhý singl Trnů & Žiletek

Druhý singl kapely Trny & Žiletky z cyklu Podměstí se jmenuje Rulík zlomocný a pro tentokrát je laděn do bíl a je prudce jedovatý. Dostupný na youtube.

13.3.2019

Reparát Project Pitchwork v Praze

5. 4. dorazí do pražského klubu Rock Café zásadní elektro-industriální čtveřice Project Pitchwork náhradou za jejich zrušený koncert z loňského října. S nimi se do první linie postaví i vyhlášená tuzemská dark wave banda Schwarzprior, pro něž je to navíc prý poslední koncert pro tento rok, ne-li déle. Mít na tento večer jiné plány by tedy byl čirý nerozum.

Detaily se rozvíte na GoOut či na FB stránce události tuhle.


"Now it's time for the world
To see a man with open eyes..."

13.3.2019

Nové album Fallujah

15. března vychází u Nuclear Blast nové album amerických techniků Fallujah. To nese název Undying Light a jako ochutnávku připomínáme oficiální video ke skladbě Ultraviolet.

13.3.2019

Peter Bjärgö přichází s novým albem

Švédský darkwave mág Peter Bjärgö uvede letošní rok svou čtvrtou řadovku s názvem Structures and Downfall. Datum vydání je nicméně neveřejný, a tak se posluchač musí spokojit zatím s malou upoutávkou, která byla zveřejněna na yutube.

12.3.2019

Třetí deska Lost In Kiev

26. dubna vyjde na Pelagic Records třetí album post-rockové kapely Lost In Kiev, jejíž dvě alba předchozí jsme podrobili analýze i tady na Echoes (ZDE a ZDE). Novinka se bude jmenovat Persona a stejnojmenná skladba / klip je jako lákadlo k dispozici TADY.

12.3.2019

Nový singl Savage Messiah

Britská heavymetalová kapela Savage Messiah zveřejnila nový singl Under No Illusions, která se objeví na plánované desce Demons (vyjde v květnu na Century Media). Singl v podobě videoklipu můžete zkusit ZDE.

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky