Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  O WEBU

//  O NÁS, ANEB KDO JSME A KAM MÍŘÍME

Hnáni vlastním pohledem na věc a způsob práce, opustili jsme společně řady webzinu Innocence a založili zine vlastní - ECHOES. Tam kde skončila naše mladická nevinnost, tam také začal dotek ozvěn dospívání a definitivní odtržení se od nefunkční pupeční šňůry. Vítejte v našich ozvěnách a najděte si každý tu svou.

 

 

Cesta k Echoes nebyla jednoduchá a vedla mnohými cestami, o nichž jsme ani netušili, že někam vedou a mají cíl. Možná o to příjemnější pocit teď máme. Zároveň si ale uvědomujeme, že v onom cíli nejsme ani náhodou a že se vlastně celý příběh začíná právě odehrávat. Jsme na začátku a jsme šťastní, že po všech těch peripetiích stojíme na startovní čáře, ze které už většina dávno vyběhla, ale o to svobodnější pocit máme. Naší snahou totiž není závodit a drát se vpřed, my jen rádi běháme krajinou, rozhlížíme se kolem sebe a posloucháme ozvěny života...

 

Echoes je web o hudbě, tvořený fanoušky a určený pro ně. Pokud by vás zajímalo naše žánrové zaměření, tak rovnou přiznáváme, že nevíme a i když většina článků bude směřována do rock / metalového světa, život nás bude jistě zavádět i na jiná scestí ... a  prozkoumáme je rádi. Jsou mezi námi tací, kteří koketují s jazzem, elektronikou, noisem, ambientem a dalšími, většinou minoritními žánry, takže slibovat pouze metal a bít se za něj v prsa rozhodně nehodláme. Sami jsme zvědaví, kam nás život zanese.

 

 

//  CHCETE NÁM NĚCO SDĚLIT, POSLAT ?

V rámci našeho webu a našich možností vás rádi podpoříme – vaši kapelu nebo zajímavou akci. Veškeré informace týkající se koncertů, tour, či jiných aktivit směřujte na náš redakční mail uvedený níže. Rovněž je možné se domluvit na sepsání recenze – v případě vašeho zájmu se nám, prosím, předem ozvěte. Předejdeme tak vzájemným nedorozuměním a neshodám.

 

Use the official mailling address to send us information about bands, concerts, tours etc. If you want to send us a promo CD for review, please contact us beforehand.

 

 

ahoj@echoes-zine.cz
734 300 619

//  ZVUK!!! ZVUK!!! ZVUK!!! LIGA ZA LEPŠÍ ZVUK!!!

Zvuk je nedílnou součástí hudebního díla a je až s podivem, jak se s ním v posledních letech zachází. Nejsme audiofilové, naše rozpočty kontrolují manželky a přítelkyně a často protočíme mp3 přes počítač, protože ne všechno stojí za to si sehnat na vinylu a ne všechny vinyly stojí za poslech. Ale je třeba vidět dál a chtít víc ... a to my chceme a budeme o tom psát.

 

 vinyl  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky