Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  NOVINKY

Červen 2022
23.6.2022

Post-rockové dálavy na Baladě

12. července se v pražské Baladě (na nové adrese Pod Plynojemem 1274/5) odehraje koncert španělské instrumentálně post-rockové/metalové kapely Syberia, kterou doprovodí nové jméno na domácí scéně Etera.

Ke vstupu si připravte 200 Kč, detaily čerpejte na fb eventu.

23.6.2022

Singl Heilung

Na 19. srpna je u Season of Mist naplánováno vydání nové desky Heilung, která ponese jméno Drif. A právě z ní byl zveřejněn první singl doprovázený videoklipem, skladba Anoana - lidi s parožím na hlavě i jinde uvidíte běhat ZDE.

22.6.2022

První oficiální klip Inferno

Nezemští Inferno zveřejnili svůj první oficiální klip. Magické obrázky doprovázející skladbu Ekstasis Of The Continuum z jejich poslední řadovky Paradeigma (Phosphenes of Aphotic Eternity) (psali jsme o ní tady) najdete na TOMHLE odkaze.

O vizualizaci děsivých vizí Inferna se postaral umělec Chariot Of Black Moth

22.6.2022

Projekt DWP debutuje

Za elektronickým projektem DWP (Down And Up) stojí Petr Ullmann, producent a hudebník známý svým působením především na pražské synth-popové a EBM scéně. A právě v rámci tohoto svého projektu v květnu vyšlo jeho debutní 4-skladbové EP Spirography, a to na labelu Mai Lei Bel.

K dispozici je kromě digiální edice rovněž barevná 12" gramodeska - poslechnout můžete TADY, zakoupit TADY, a odkaz na video-teaser pak máte ZDE.

22.6.2022

SAOR

Nové, v pořadí páté dlouhohrající album Origins kapely SAOR, za níž stojí osamělý tvůrce Andy Marshall, je aktuálně komplet k poslechu - klikejte ZDE. Oficiálně pak deska vychází 24. června na Season of Mist.

20.6.2022

Nové CD Navar

Domácí kapela Navar, v jejichž řadách najdete členy Sebastien, Sebastien, Citron, Kreyson, Törr, Alkehol a dalších, právě vydala nové CD nazvané Návrat havranů. Podrobné informace dohledáte na facebooku, objednat si CD můžete třeba ZDE.

16.6.2022

Denouncement Pyre streamují album

Australští black/deathoví Denouncement Pyre streamují své nové album Forever Burning, které vychází 17. června u Agonia Records. Poslechnout si jej můžete ZDE.

16.6.2022

Nové album a singl Aenaon

Řečtí progresivní blackers Aenaon vydají 7. října u Agonia Records nové album s názvem Mnemosyne. S předstihem lákají své fanoušky lyric videem se skladbou Synastry of Heartbeats coby pilotním singlem. Mrknout a poslechnout video můžete ZDE.

15.6.2022

Reedice The Fialky

Na labelu Papagájův hlasatel vychází reedice desky Je ti to málo od punkové kapely The Fialky. Aktuální vydání bude vyvedeno jako picture LP, přičemž odkaz na podrobnější informace a případnou koupi máte ZDE.

10.6.2022

Nantokanaru vydali EP

Tento týden vyšlo nové EP domácí kapely Nantokanaru nazvané Emotional Damage Wreckage, z něhož byl rovněž zveřejněn stejnojmenný singl doplněný videoklipem - sledujte ZDE. Podrobnosti k nové nahrávce pak dohledáte TADY.

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky