Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  NOVINKY

Červen 2022
29.6.2022

Nové album Inner Fear

Na labelu Black Barn Music vyšla 24. června nová deska domácí metalové kapely Inner Fear, která se na ploše 70 minut zabývá víc jak sto let nevyřešenými vraždami v usedlosti Hinterkaifeck. Album se jmenuje Cäzilia a více informací k němu dohledáte třeba na kapelním facebooku.

29.6.2022

Merchandise festivalu Enter The Eternal Fire

Ani letos nebudou chybět festivalová trika s unikátním ETEF designem, navíc přidáváme do nabídky trika s dlouhým rukávem a mikiny.

 

Trika s dlouhým rukávem (á 550,-) a mikiny (á 990,-) můžete už teď závazně předobjednat na našem mailu info@etef.cz. Vyzvednutí pak v našem festivalovém stánku u pódia, případně rozesílání po festivalu. Nezapomeňte uvézt požadovanou velikost a kontaktní adresu.

 

Longsleevy a mikiny bude možné pouze předobjednat dopředu, výroba bude realizována dle předobjednávek, tzn. půjde o velmi limitovanou edici. Klasických triček bude dostatek ve všech velikostech v mužském i dámském střihu, prodej přímo na festivalu.

 

Děkujeme a věříme že se vám budou letošní motivy zamlouvat.

 

 

Předprodej vstupenek:

Od 23. 5. 2022 jsou vstupenky v předprodeji za 1 000 Kč. Předprodej končí 13. 7. 2022.

Na místě budou k dispozici jak vstupenky na celý festival, tak vstupenky na jednotlivé dny. Ceny budou zveřejněny později.

Děti do 15 let (0-14,99) za doprovodu zákonného zástupce mají vstup zdarma. ZTP mohou uplatnit 50% slevu ze vstupného, stačí žádost o slevu připsat do poznámky a vyčkat na e-mailovou výzvu k potvrzení nároku. http://www.etef.cz/vstupenky.html

V ceně vstupného je zahrnuto bezplatné parkování v okolí areálu nebo ve městě a stanování zdarma přímo v areálu. U vstupu obdrží každý platící fanoušek drobný suvenýr.

 

Další informace jsou postupně zveřejňovány na FB a webu akce, sledujte tedy naše informační kanály pro nejčerstvější informace!

https://www.facebook.com/eteffest/ http://etef.cz/

 

Děkujeme za přízeň!

 

ETEF Team

 

ETEF = (old school metal + přívětivé prostředí prvorepublikového koupaliště + rodinná přátelská atmosféra + levné občerstvení + stanování zdarma přímo v areálu + parkování zdarma max. pět minut pěšky) = zábava pro metalové tradicionalisty!

28.6.2022

Singl Psychonaut

Kapela Psychonaut, toho času upsaná u labelu Pelagic Records, vypustila do světa balónek v podobě prvního singlu k chystanému albu Violate Consensus Reality (vyjde 28. října). Jde o skladbu Interbeing, kterou v podobě videoklipu můžete vstřebat ZDE.

28.6.2022

Reedice V.A.R.

Na vydavatelství Pařát Productions vyjde v říjnu 2022 reedice prvního alba kapely V.A.R., které poprvé vyšlo před třiceti lety v roce 1992. Jde o nahrávku Personal Destruction, která nově vyjde na gramodesce. Více informací ZDE.

28.6.2022

Singl Meeting with Hans

Ještě stále čerstvý květnový singl Rigor Mortis od Meeting with Hans (post-rock/hardcore) v režii studia Silent Observer k poslechu ZDE.

27.6.2022

Už Jsme Doma trochu jinak

Tiskovka: Mohou pankáči natočit desku dětských písniček? Odpověď na tuto otázku přinesli Už Jsme Doma na albu Pět ran do čepice. Nahrávka vznikla ve spolupráci s divadelníky ze souboru Buchty a loutky a přináší 13 skladeb. Písničky tematicky vychází z úspěšného večerníčku Krysáci a rozvíjí v sobě původní večerníčkové příběhy.

Tradiční projev a energie Už Jsme Doma se na albu mísí s dětským pohledem na svět. Písničky jsou ve výsledku veselé i poučné, ale rozhodně ne hloupé (jak někdy tvorba pro děti bývá). Tato nahrávka bude bavit nejen děti, ale i jejich rodiče.

Nahrávka nyní díky PHR Records vychází ve vinylové podobě. Monstrózní dílo se sedm milimetrů tlustým hřbetem obsahuje i masivní přílohu. Tou jsou booklety o celkovém rozsahu 80 stran obsahující vedle textů v češtině, angličtině, polštině, francouzštině a norštině i noty, přičemž každý má svou unikátní grafickou podobu.

www.phr.cz

27.6.2022

Singl Gate Crasher

Domácí kapela Gate Crasher zveřejnila nový singl Jako vlci, k němuž vznikl i videoklip - k dispozici na youtube.

27.6.2022

Decultivate na vinylu

Pár měsíců po digitálním vydání je venku i fyzická podoba nahrávky Pohrdat domácí kapely Decultivate, a to na jednostranné 12" gramodesce s gravírovanou B stranou od Marie Fišerové. O vydání alba, které se nahrávalo v Golden Hive a jehož obal je dílem Vladimíra Vocovského, se postarali u Pusteek Records. Objednat lze již dnes (ZDE), rozesílat se začne 7. července.

Na podporu vydání alba pak proběhne turné po boku filadelfských Bandit a texaských P.L.F. Rozpis zastávek níže:

01/07 Michalow, PL Tady a teď Punx Fest
02/07 Groeningen NL s BANDITEM
03/07 TBA, BUĎ s BANDITEM
04/07 Kolín nad Rýnem, DE s BANDITEM
05/07 Wiemar, DE s BANDITEM
06/07 Berlín, DE w/ BANDIT, P.L.F.
07/07 Rostock, DE w/ BANDIT, P.L.F.
08/07 Hamburk, DE s BANDITEM, P.L.F.
09/07 Prague, CZ w/ BANDIT, P.L.F.
10/07 Brno, CZ w/ BANDIT, P.L.F.
11/07 Bratislava, SK w/ BANDIT, P.L.F.
12/07 Budapešť, HU s BANDITEM, P.L.F.
17/07 Trutnov, CZ Obscene Extreme Festival
29/07 Rokycany, CZ Fluff Fest
30/07 Prachatice, CZ Vivat Moody Moon Noize Festival
18/08 Prague, CZ w/ ARNOXDUEBEL, LILIXELBE

27.6.2022

Nové album Pergamen

Domácí dark(black)metalová kapela Pergamen právě vydala své nové album Sol infernum, které je jejich první koncepční nahrávkou. Kromě digitálního vydání na streamovacích platformách (např. bandcamp) je k dispozici i vydání na CD, které si můžete objednat ZDE.

23.6.2022

Post-rockové dálavy na Baladě

12. července se v pražské Baladě (na nové adrese Pod Plynojemem 1274/5) odehraje koncert španělské instrumentálně post-rockové/metalové kapely Syberia, kterou doprovodí nové jméno na domácí scéně Etera.

Ke vstupu si připravte 200 Kč, detaily čerpejte na fb eventu.

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky