Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  NOVINKY

Květen 2024
22.5.2024

Nové album Kaviar Kavalier

2. června v ranních hodinách vyjde nové, mimo jiné ženské chlupaté klíny oslavující, album Kaviar Kavalier. Kapela se představí v TÉTO sestavě.

22.5.2024

Nová deska Massacre

Floridští Massacre finišují s nahráváním páté dlouhohrající desky. Album vydá Agonia Records v druhé půli tohoto roku.

Sestava:
Kam Lee - zpěvy
Mike Borders - baskytara
Rogga Johansson - kytary
Jonny Pettersson - kytary
Jon Rudin - bicí

21.5.2024

Singl Analog Killer

Pražské trio Analog Killer, které samo sebe popisuje jako hyperpop-punkové, zveřejnilo singl s názvem Track One. V podobě videoklipu k dispozici ZDE.

21.5.2024

Nominace Břitva 2023

Domácí ceny Břitva oznamují nominace za rok 2023, které byly sestaveny na základě hlasování především publicistů a nadšenců tuzemského podzemí. Přehled v jednotlivých kategoriích studujte ZDE.

20.5.2024

Představuje se Poly Noir

Nový projekt nazvaný Poly Noir, za kterým stojí frontman kapely Insania Poly, se představuje svým prvním singlem. Skladbu K mýmu ohni nesedej, která se žánrově pohybuje na pomezí dark country / noir western, poslouchejte ZDE.

16.5.2024

Singl Mono

Japonští Mono zveřejnili první singl z chystaného alba Oath (vyjde 14. června), a to skladbu Run On - slyšte ZDE.

14.5.2024

Nový projekt BST s názvem Sotherion

Francouzský démon BST přichází s novým projektem, pojmenovaným Sotherion, kterému před pár dny u World Terror Committee vyšel dlouhohrající debut Vermine. BST zde představuje své zlé emoce a rychlý a nenávistný sound se špinavou produkcí, jakožto poctou devadesátkovému blacku.

13.5.2024

Singl Perversity

Z nového alba Spiritual Negation zveřejnili Perversity skladbu Patron of Hate - slyšte ZDE. Pokud zaujalo a měli byste rádi novou desku doma, na vinylu máte možnost už nyní prostřednictvím MetalAge Productions (ZDE), na CD si budete muset počkat do 28. června, kdy kompakt vyjde na francouzském labelu Great Dane Records (ZDE).

13.5.2024

Videoklip Pačess & Bára Basiková ... a koncerty

Ke skladbě O vodě z aktuálního alba Katechismus vznikl videoklip, který máte k dispozici ZDE. A pokud byste rádi viděli duo Pačess & Bára Basiková (samozřejmě z celou kapelou) živě, budete mít možnost jednak v srpnu v Kraslicích, a pak v listopadu na dalších čtyřech místech. Více níže:

17. 8. Kraslice - Rockové Sady
15. 11. Praha - Kamina Boat
22. 11. Jaroměř - Nároďák
23. 11. Brno - Kabinet Múz
29. 11. Plzeň - Parlament

11.5.2024

Halcyon Way s novým songem

Progresivně heavy metaloví Halcyon Way vydají 31. května prostřednictvím Agonia Records nové EP Night Crawling. Zveřejnili skladbu Insufferable (link), kterou na albu naleznete.

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky