Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  NOVINKY

Říjen 2022
2.10.2022

Vomit the Darkness vol. 6

V sobotu 15. října proběhne v ostravském klubu Barrák koncertní přehlídka Vomit the Darkness v pořadí šestá, na níž zazní muzika Nahum, Godless Truth, Syridas a Refore. Začátek si poznačte na 18.30, lupeny vás přijdou na 220 / 290 Kč. Detaily ZDE.

2.10.2022

Videoklip Heiden

Z nadcházející desky Andzjel domácí kapely Heiden byl zveřejněn další singl, a to skladba Musím ti tolik říct. V podobě videoklipu máte k dispozici ZDE.

Září 2022
30.9.2022

Nový singl Rise of Surya

Pražská prog-metalová kapela Rise of Surya zveřejnila svůj nový singl Drag Me Through, který je na youtube doplněn o působivý vizuál  z dílny 5-MeO-TAR a Jiřího Houšky - ke shlédnutí ZDE

Pokud byste rádi více, k poslechu je debutní deska kapely z roku 2020 - ZDE.

facebook

28.9.2022

Nový singl Nuummite

Domácí kapela Nuummite, která vloni debutovala deskou Celestial Triarchy (psali jsme ZDE), aktuálně zveřejnila nový singl s orwellovským názvem Doublethink. Ten máte k dispozici v podobě videoklipu od Ágnes Gundel - klikejte SEM.

Nahrávání, mix a mastering probíhal pod taktovkou Petra Bučila v pražském studiu Riversound.

bandcamp
facebook

27.9.2022

Kekal poprvé na vinylu

Všechny dosavadní edice experimentálně metalových chameleonů Kekal patřily CD, kazetám a digitálu. Teď je díky singapurské firmičce Vanilla Thunder Records venku 7" singl Born Anew, což je jinak první skladba posledního alba Envisaged. Klik SEM.

26.9.2022

Doomentia je zpět

Vydavatelství Doomentia Records se hlásí opět na scénu a rovnou s novým titulem, kterým je reedice posledního dema plzeňské kapely Fata Morgana. Čtěte níže:

Tiskovka:
Poslední demo ze slavné éry plzeňské black/heavy metalové legendární kapely FATA MORGANA poprvé na vinylu. Psal se rok 1992 a FATA MORGANA byla na vrcholu kariéry, ale demo „Kremace ďábla“ vyšlo jen na kazetové verzi. To byla předzvěst zkázy, následující rok se kapela rozpadla.

Limitovaná vinylová verze vychází přesně po 30 letech a najdete na ní 8 původních skladeb, 12-stránkový masivní booklet s kompletní historií kapely a mnoho raritních fotografií z let 1986 – 1992. Autorem obalu je renomovaný australský kreslíř Rok. „Kremace ďábla“ je pátým pokračováním Czech Demo Series, jenž vycházela na Doomentia Records v letech 2009 – 2010.

K mání budete mít náklad celkem 300 ks, z toho 100 ks na fialovém a 200 ks na černém vinylu.

Pro bližší info a objednávky můžete klikat SEM.

24.9.2022

Třetí singl Aenaon

Blackoví progresáci Aenaon zveřejňují již třetí singl se skladbou Psyche, ke které zároveň natočili další klip. Mrknout můžete ZDE. Nová, už čtvrtá řadovka Mnemosyne vyjde u Agonia Records 7. října.

22.9.2022

Varathron ve studiu

Legendy helénského blacku, Varathron jsou ve studiu, kde pracují na následníkovi Patriarchs of Evil. Kousky nových skladeb zpracovali do traileru, který naleznete ZDE.

22.9.2022

Witchmaster budou mít novou desku

Polští black/thrash all-star provokatéři Witchmaster vydají 25. listopadu u Agonia Records novou řadovku s názvem Kaźń.

Tracklist:

1. Sound of Crushed Skull / Intro

2. War Metal Haiku

3. Alle Gegen Alle

4. Poison Chalice

5. Zdychaj K**** Nazareńska

6. All-consuming Hate

7. Circle of Bayonets

8. Hostile Declaration

9. Master Knife Sacrifice

10. Like Flies on Scum

11. Rune of Destruction

12. White Madness

13. Trails of Blood

14. Kaźń

 

Sestava:

Reyash - baskytara, zpěv

Kali - kytary, zpěv

Inferno - bicí, kytary

Bastis - zpěv

21.9.2022

Předobjednávka Heiden

Na inovovaných stránkách kapely Heiden máte aktuálně možnost předobjednat novinkovou desku Andzjel, která oficiálně vychází 11. listopadu. K dispozici máte CD, černý vinyl limitovaný 250 kusy a tak něco na sebe - klikejte SEM. A pokud jste ještě nezachytili singl Nevěřím těm očím, klikejte SEM.

Tiskovka:
S vydáním nového alba Andzjel rozšiřují HEIDEN perspektivy své posluchačské základny prostřednictvím temné, elegantní a atmosféricky autentické hudby. Po 2 experimentálních rockových albech se HEIDEN vrací k temně metalovému projevu a posouvají jej na další úroveň ve své diskografii. Sedm písní, tematicky zasazených do nehostinné krásy Bílých Karpat, nabízí nahlédnutí do duší zdejších lidí, sdílení půdy, krve, léčení a vědomostí předávaných po generace. Fenomén žítkovských bohyní, který poválečný totalitní režim trvale vymýtil.

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky