Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  NOVINKY

Květen 2024
20.5.2024

Představuje se Poly Noir

Nový projekt nazvaný Poly Noir, za kterým stojí frontman kapely Insania Poly, se představuje svým prvním singlem. Skladbu K mýmu ohni nesedej, která se žánrově pohybuje na pomezí dark country / noir western, poslouchejte ZDE.

16.5.2024

Singl Mono

Japonští Mono zveřejnili první singl z chystaného alba Oath (vyjde 14. června), a to skladbu Run On - slyšte ZDE.

14.5.2024

Nový projekt BST s názvem Sotherion

Francouzský démon BST přichází s novým projektem, pojmenovaným Sotherion, kterému před pár dny u World Terror Committee vyšel dlouhohrající debut Vermine. BST zde představuje své zlé emoce a rychlý a nenávistný sound se špinavou produkcí, jakožto poctou devadesátkovému blacku.

13.5.2024

Singl Perversity

Z nového alba Spiritual Negation zveřejnili Perversity skladbu Patron of Hate - slyšte ZDE. Pokud zaujalo a měli byste rádi novou desku doma, na vinylu máte možnost už nyní prostřednictvím MetalAge Productions (ZDE), na CD si budete muset počkat do 28. června, kdy kompakt vyjde na francouzském labelu Great Dane Records (ZDE).

13.5.2024

Videoklip Pačess & Bára Basiková ... a koncerty

Ke skladbě O vodě z aktuálního alba Katechismus vznikl videoklip, který máte k dispozici ZDE. A pokud byste rádi viděli duo Pačess & Bára Basiková (samozřejmě z celou kapelou) živě, budete mít možnost jednak v srpnu v Kraslicích, a pak v listopadu na dalších čtyřech místech. Více níže:

17. 8. Kraslice - Rockové Sady
15. 11. Praha - Kamina Boat
22. 11. Jaroměř - Nároďák
23. 11. Brno - Kabinet Múz
29. 11. Plzeň - Parlament

11.5.2024

Halcyon Way s novým songem

Progresivně heavy metaloví Halcyon Way vydají 31. května prostřednictvím Agonia Records nové EP Night Crawling. Zveřejnili skladbu Insufferable (link), kterou na albu naleznete.

10.5.2024

Forgotten Tomb s novým albem a klipem

Depresivní Forgotten Tomb vydají 12. července u Agonia Records své dvanácté album s názvem Nightfloating. K titulní skladbě natočili klip, na který můžete mrknout TADY.

Sestava:
Ferdinando "Herr Morbid" Marchisio - zpěvy, kytary, syntezátory
Alessandro "Algol" Comerio - baskytara
Jöschu "J." Käser - sólová kytara
Kyoo-Nam "Asher" Rossi - bicí

1. Nightfloating

2. A Chill That You Can't Taint
3. This Sickness Withered My Heart
4. Unsafe Spaces
5. Drifting
6. A Despicable Gift

8.5.2024

Novinky z tábora Forest Jump

Domácí kapela Forest Jump ohlašuje nové album Vrtochy, které je na CD už k mání a na LP bude k dispozici v polovině června. Obojí lze koupit na TOMTO odkazu, přičemž jako bonus k vinylovému vydání bude CD s názvem Předobrazy, jehož obsahem bude pět cover verzí a tři akustické skladby.

V souvislosti s novým albem světlo světa spatřil rovněž nový videoklip, který vznikl ke skladbě Zapomenutý svět a k vidění je na youtube.

5.5.2024

Klip Something Like

Druhý klip pro dnešní den je novinka rovněž od plzeňských Something Like, která vznikala v Brně pod taktovkou Radima Věžníka. Protiválečná skladba (ano, čtete dobře) s názvem Jamie Farr je k dispozici ZDE.

5.5.2024

Klip Nothing Left to Say

Plzeňská kapela Nothing Left to Say zveřejnila nový videoklip, který vznikl ke skladbě Exil. V ní se jako host představil člen slovenského ZNK labelu Astral One. Poslouchejte a dívejte se ZDE.

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky