Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  OZVĚNY

zpátky na seznam článků
The Dillinger Escape Plan soutěž

The Dillinger Escape Plan soutěž

Victimer30.9.2013
THE DILLINGER ESCAPE PLAN koncertují po Evropě. A fakt, že neminou ani naši republiku, má v tuto chvíli jedno velké plus. Máte zájem o vstupenku na jejich koncert? Tak pojďte do toho, s námi máte tu možnost.

THE DILLINGER ESCAPE PLAN. V moderně extrémní muzice zásadní pojem a bezpochyby jedna z kapel, která umí svým progresivním přístupem dokonale zaujmout. Rok 1997 jako vznik kapely v domovském New Jersey se dnes jeví jako téměř neuvěřitelný. Na kontě lze napočítat pět alb, z nichž to poslední "One of Us Is the Killer" vyšlo teprve před nedávnem, přesněji v polovině května. Pět alb, které chtě nechtě musíme v době svých vydání pojmenovat jako ta nejočekávanější (nejen) ve svém ranku. Pět nahrávek určujících hudební vnímání okolí se sakra nastraženým sluchem. 

 

Album od alba klidnější a přemýšlivější kapela, která do své tvorby umí zakomponovat nejeden jazzový feeling, nejeden čistý vokál a chuť experimentovat, se zdá, je stále větší. Přitom jsou to pořád oni, ten vytříbený masakr. A jsou to právě tihle THE DILLINGER ESCAPE PLAN, kdo k nám v nejbližších dnech zavítá na návštěvu.

 

Na tu ostravskou se chystáme. Ano, a pro vás máme další soutěž. Ve hře je jeden lístek na libovolnou zastávku, výběr mezi Prahou, Bratislavou a Ostravou je na vás. Co pro to udělat? Následující krok je prostý, stačí odpovědět na naši, tentokrát velmi jednoduchou otázku:

 

Na jaké nahrávce The Dillinger Escape Plan se v roli hlavního vokalisty objevil Mike Patton?

 

Svoje odpovědi společně s celým svým jménem a koncertní zastávkou, na kterou bychom měli lístek směřovat, posílejte do konce týdne na náš redakční email: ahoj@echoes-zine.cz 

 

FB event

 

 

http://userserve-ak.last.fm/serve/500/40013807/The+Dillinger+Escape+Plan+IMG_264488.jpg  DISKUZE K ČLÁNKU

Kontrolní kód
opište kontrolní kód

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky