Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  O WEBU

zpět
Victimer

Victimeršéfredaktor

Jsem jeden z těch lidí, co žili nevinnou minulostí v Innocence music. No a teď mnohem raději žiji Ozvěnami. Ve skutečnosti bych ale chtěl žít In The Woods, spolu s Ulver a Esoteric.
Mojí první nahrávkou bylo LP Depeche Mode Music for the Masses od rodičů, což s mým dalším hudebním vývojem dost kontrastuje. O hudbě pro masy totiž nepíšu ani náhodou. Po začátcích s Depeche Mode následovaly grunge košile a osudový doom metal. Pak dlouhá léta podzemí black metalu a vše co ho zničilo. Tedy comeback Depeche Mode, grunge košile a osudový doom metal. Depeche Mode stále žijí, grunge se říká alternativní rock a doom metalu zase sludge.

Jsem zastáncem názoru, že hudba musí mít atmosféru, vlastní identitu. Nesmí být jen prázdnou výplní nosiče, kterou zdánlivě zakryje sebelepší booklet. Hudba je jen dobrá a špatná, nehledě na dechberoucí ekvilibristiku, ani na skromnost minimalismu. Je buď opravdová, nebo ne. I tak se chci snažit mít přehled zejména o nových nahrávkách, nechat se jimi inspirovat, a pak o nich také psát. Jsem nesmírně zvědav kudy se budou ubírat další kroky Echoes, ale už jen to, že jsme nějakým způsobem dokázali začít, je osvěžující pocit a malá výhra.

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky