Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  NOVINKY

Únor 2024
19.2.2024

Nové album Hour of Penance

Italští hrdlořezové Hour of Penance nazvali své nové dílo Devotion. Vychází 5. dubna pod záštitou vydavatelství Agonia Records.

Sestava:
Giulio Moschini - kytary
Paolo Pieri - kytary, zpěv
Marco Mastrobuono  - baskytara
Giacomo Torti - bicí

Tracklisting:

1. Devotion for Tyranny
2. Parasitic Chain of Command
3. Birthright Abolished
4. Retaliate
5. Breathe the Dust of their Dead
6. The Morality of Warfare
7. Severance
8. The Ravenous Heralds
9. A Desert Called Peace
10. Spiralling into Decline

16.2.2024

BREN debutující

Brněnská rocková kapela BREN v březnu vydává svou debutní LP desku nazvanou Tmou, kterou nahrála na podzim loňského rocku v pražském studiu Golden Hive. Aktuálně si můžete poslechnout singl Usínám?, a to ZDE.

Křest nahrávky proběhne 23. března v Kabinetu Múz (ZDE) a 28. března v Meet Factory (ZDE).

15.2.2024

Singl Wine Fault

Slovenská noise-rocková kapela Wine Fault zveřejnila nový singl Alf Life, který ve formě videoklipu můžete poslechnout třeba na youtube. Skladba je předzvěstí chystané desky Maybe Scissors, která vyjde 1. dubna tohoto roku.

15.2.2024

Nové album Black Tusk

Metaloví valcíři Black Tusk ohlásili prostřednictvím svého vydavatele Season of Mist novou desku, která se bude jmenovat The Way Forward a která vyjde 26. dubna. V této chvíli máte k dispozici první singl Brushfire (ZDE) a samozřejmě naši recenzi předchozího alba T.C.B.T. z roku 2018 (ZDE).

13.2.2024

Schwarzprior mají hlad

Svérázný nový videoklip ke skladbě Mám hlad z alba Nemoc mají venku domácí EBM socky Schwarzprior. Klik SEM.

Pro lepší orientaci připomínáme dvě recenze Schwarzprior, které se u nás objevily. 
TADY je Nemoc a TADY IDDQD.

13.2.2024

Kam kráčí Bratrstvo luny?

Kapela Bratrstvo luny zveřejnila článek s názvem Kam kráčíš? a přibližuje v něm, co všechno přinese nejbližší doba a na co se mohou těšit její fanoušci. Článek je k přečtení na webovkách kapely.

12.2.2024

Dvě nová vydání na Dead Maggoty Productions

Na domácím labelu Dead Maggoty Productions vychází dvě nové nahrávky, obě v podobě MC v limitovaném počtu 50 ks každá. Tou první je album A Nightmare Lit by a Dying Star z loňského října od Somnus Aeternus (DMP022, bandcamp), to druhou potom album Within Destruction od Nahum (DMP023, bandcamp, naše recenze), která původně vyšla v roce 2018 a MetalGate na CD. Detaily dohledáte na facebooku DMP.

12.2.2024

Druhá deska Degradace na vinylu

Na labelu PHR vyšlo druhé album ostravské punkové kapely Degradace, a to ve formátu vinylové desky; nahrávka Punk'n'Roll byla před jednadvaceti lety k dispozici jen jako CD. Detaily k novému vydání s odkazy na poslech a na nákup máte TADY.

10.2.2024

Singl Innersphere

Domácí metalová kapela Innersphere zveřejnila nový singl s názvem Redemption, který zanedlouho najdete na chystaném albu In the Shadow of the Sun. Odkaz na aktuálně zveřejněnou skladbu máte ZDE.

9.2.2024

Klip Benighted

Francouzská úderka Benighted zveřejnila videoklip ke skladbě Scars, kterou najdete na albu Ekborn. To vyjde v dubnu na Season of Mist, klip máte k dispozici už dnes - klikejte SEM.

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky