Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  OZVĚNY

zpátky na seznam článků
Blešák

Blešák

redakce10.12.2014
S blížícím se koncem roku jsme udělali malou inventuru hudebních nosičů, které se nám během roku nakupily a vytvořily docela slušnou hromadu.

A protože s místem je potřeba jednat hospodárně, dáváme přebytky k dispozici vám. Jde o různá proma, alba, která už se obehrála, ale i celkem zajímavé desky, na které zkrátka není místo. Budeme rádi, pokud udělají radost vám, našim čtenářům. V případě zájmu vám nahrávky zašleme za cenu poštovného, ani kačka navíc. Berte to jako takový malý vánoční dárek od Echoes.

 

V naprosté většině případů jde o CD, někdy o standardní vydání, někdy o novinářské promo kopie, výjimečně najdete v seznamu i gramodesku. Pokud byste potřebovali doplnit informaci ohledně toho kterého alba, zjistit konkrétní edici nebo prostě cokoliv, neváhejte se nám ozvat na náš redakční e.mail: ahoj@echoes-zine.cz. Tamtéž pište wish-list toho, co byste rádi poslali.

 

Seznam alb, ze kterých můžete vybírat, je ke stažení ZDE.

 

(Po otevření PDF seznamu nezapomeňte provést aktualizaci souboru (zmáčknout F5, ideálně 2x po sobě), zaznamenáváme do něj změny a rozebraná CDs, tak ať vidíte nejposlednější verzi.)  DISKUZE K ČLÁNKU

Kontrolní kód
opište kontrolní kód

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky