Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  OZVĚNY

zpátky na seznam článků
Blešák VIII

Blešák VIII

Jirka D.3.12.2021
S blížícím se koncem roku opět rozjíždíme tradiční Blešák, který je letos opět bohatý a plný zajímavé muziky. Heslo - pod stromeček muzika od Echoes.

O co se jedná? Především o možnost pro vás přijít grátis k muzice, pěkně po staru, fyzicky a legálně. Probrali jsme svoje sbírky, posbírali muziku, která nám dorazila na recenze, a všechno dali pěkně na hromádku. Co nabízíme? Letos hlavně cédéčka. Ve většině případů jde o standardní vydání, někdy o novinářské promo kopie, různá proma, alba, která už se obehrála, ale i celkem zajímavé věci, na které zkrátka není místo. Budeme rádi, pokud udělají radost vám, našim čtenářům.

 

Cena za muziku je nula. S výjimkou placené zóny, která je v seznamu označená úplně dole, po vás budeme chtít jenom poštovné. To se oproti předchozím ročníkům letos mění tak, že nabízíme pouze jednu možnost, a to poslání přes Zásilkovnu. Pro vás to znamená jednotnou cenu 70 Kč a nutnost nám poslat pár údajů tak, aby vás balík našel na správném místě. Tedy jméno, e.mail, mobil a adresu vašeho oblíbeného výdejního místa (hledat můžete ZDE).

 

Jinak všechno zůstává stejné jako dřív - tedy žádná omezení co do počtu zasílaných nahrávek a pravidlo, že kdo dřív přijde, ten dřív bere. Svoje přání nám pište na redakční mail: ahoj@echoes-zine.cz

 

Seznam nahrávek, ze kterých můžete vybírat, pak najdete TADY.  DISKUZE K ČLÁNKU

Kontrolní kód
opište kontrolní kód

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky