Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  OZVĚNY

zpátky na seznam článků
Blešák VI

Blešák VI

Jirka D.30.11.2019
S blížícím se koncem roku opět rozjíždíme tradiční Blešák, který je letos docela bohatý a plný zajímavé muziky. Heslo - pod stromeček cédo od Echoes.

O co se jedná? Především o možnost pro vás přijít grátis k muzice, pěkně po staru, na kompaktu, na kazetě, fyzicky a legálně. Probrali jsme svoje sbírky, posbírali muziku, která nám dorazila na recenze, a všechno dali pěkně na hromádku.

 

Co nabízíme? Cédéčka a taky kazety a taky vinyl (jenom pár). Ve většině případů jde o standardní vydání, někdy o novinářské promo kopie, různá proma, alba, která už se obehrála, ale i celkem zajímavé desky, na které zkrátka není místo. Budeme rádi, pokud udělají radost vám, našim čtenářům.

 

Nahrávky vám navíc zašleme za cenu poštovného, s výjimkou samostatně vyčleněné placené zóny na konci seznamu ani kačka navíc. Kdo s náma absolvoval minulé ročníky, určitě může potvrdit, že všechno fungovalo dobře. Berte to jako takový malý Vánoční dárek od Echoes.

 

Vše zůstává stejné jako v minulých letech a proto: neomezujte se ničím, pravidla co do množství nejsou a hlavně buďte rychlí, protože po předchozích zkušenostech víme jedno - seznam řídne rychle. Svoje přání nám pište na redakční mail: ahoj@echoes-zine.cz

 

Seznam alb, ze kterých můžete vybírat, pak najdete TADY.  DISKUZE K ČLÁNKU

Kontrolní kód
opište kontrolní kód

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky