Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  OZVĚNY

zpátky na seznam článků
Echoes news

Echoes news

redakce22.1.2014
Na konci loňského roku jsme žádné velké změny neslibovali, ale ty drobné jsme nevyloučili. Pár se jich událo, tajit je nebudeme.

Změny se týkají především technického chodu našich stránek, na kterých jsme společně s naším programátorem nepatrně zapracovali a vše spustili právě dnes. Veškeré změny (no jsou asi tři) jsme dopředu odzkoušeli, takže by u nikoho neměl nastat problém, ale pro jistotu prosím věnujte pozornost následujícímu sdělení:

 

  • první změna se týká rozbalování textu v novinkách - už by mělo fungovat pouze při kliknutí na šipku v pravém horním rohu aktuality, ostatní text by se měl tvářit čistě jako text, při kliknutí na odkaz by nemělo dojít k opětovnému sbalení novinky atp.
  • doplnili jsme možnost reagovat na konkrétní vložený komentář, což by se vám mělo nabízet rovněž vpravo nahoře příslušného komentáře. Máte tedy možnost se vyjádřit nejen k recenzovanému albu (nebo článku jako takovému), ale i k názoru dalšího čtenáře. Asi je to zbytečné připomínat, ale pro jistotu – naše představa o diskuzi je založena na principu slušnosti, jakékoliv urážky či jinak nevhodný obsah mažeme z Matrixu.
  • založili jsme Twitter účet a kromě Facebooku nás tedy najdete i tam. Odkaz na něj najdete schovaný pod modrou ptačí ikonkou na hlavní liště (překvapivě vpravo nahoře), případně i na dalších místech našich stránek. Zatím ponecháváme funkční náš Bandzone profil, ale k označení „aktivní“ to má už nějaký čas poměrně daleko a časem jej možná vypneme úplně.
  • poslední novinkou (takže jsou čtyři) je možnost spíše pro nás, ale zpestření obsahu pro vás – fotogalerie. Dopracovali jsme možnost vkládat fotky, což se sice tváří paradoxně vzhledem k faktu, že nikdo z nás koncerty nefotí, ale věříme v pozitivní vývoj i tímto směrem. Určitě nechceme konkurovat zaběhlým webům a jejich aktivitám, půjde spíš o takový občasný doplněk, když se naskytne ta možnost. A je docela možné, že fotky nebudou jen z hudebního prostředí. Uvidíme.

 

Poslední a neméně důležitá skutečnost je ta, že vám všechny uvedené změny nemusí na první pokus a právě ve vašem prohlížeči fungovat (moc tomu nerozumíme, ale bylo nám vysvětleno, že je to věc záludná, ba přímo složitá), takže pro jistotu stiskněte F5 nebo kombinaci CTRL + R (jakože refresh), ideálně oboje a třikrát po sobě. V případě zjištění jakýchkoliv potíží s tím, co jsme popsali výše, nám prosím dejte vědět, napravíme, polepšíme se.

 

Redakce Echoes  DISKUZE K ČLÁNKU

Kontrolní kód
opište kontrolní kód

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky