Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  OZVĚNY

zpátky na seznam článků
RIVERSIDE v Praze : soutěž o vstupenku

RIVERSIDE v Praze : soutěž o vstupenku

Ruadek1.6.2013
Riverside - jedna z nejlepších progresivně - rockových skupin míří do Prahy a vy můžete být u toho.

Riverside jsou partou, která se vyznačuje maximálně osobitým pojetím progresivního rocku s atmosférou, kterou poznáte už od první vteřiny. Jejich vývoj je znatelný na všech albech a není náhodou, že se z komplikovaných pasáží a divoké instrumentace postupně dopracovali k jednodušší a údernější tváři, jakou mají v současnosti. Zdání klame, jejich hudba zůstala stále tou divokou odnoží, plnou komplikací a výhonků do všech stran. Jen je svým způsobem kompaktnější a struktura všech skladeb se zjednodušila.

K hudbě Riverside by se hodilo přirovnat třeba hudbu Opeth, trochu to zavání Anathemou nebo Pain Of Salvation (v období zásadních kousků, jako bylo album Remedy Lane). Z jejich krajanů bych určitě vypíchl progresi Lebowski.

S novým počinem, tedy Shrine Of A New Generation Slaves, přijíždí skupina právě včas. Nové album má jistě v hlavě většina z vás a jste určitě zvědaví, jak budou aktuální věci znít naživo. Už teď je jasné, že bude nejedno překvapení a že show této party bude velice zajímavým prožitkem. Naše dnešní otázka se týká nové desky:

Kdo je onen výborný hráč na saxofon, který spolupracoval s Riverside na novém albu?

Správné odpovědi nám pište do čtvrtka 6. června na redakční mail ahoj@echoes-zine.cz. Jeden vylosovaný dostane lupen a zúčastní se jejich koncertu v Praze.

 

Související:

 

Shrine Of A New Generation Slaves - recenze  DISKUZE K ČLÁNKU

Kontrolní kód
opište kontrolní kód

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky