Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  OZVĚNY

zpátky na seznam článků
Soutěž - Hradby Samoty 2019

Soutěž - Hradby Samoty 2019

Victimer2.6.2019
Dlouho tu nebyla soutěž, tak si jednu vyhlásíme. Ve spolupráci s organizátory si po dvou letech znovu zahrajeme o dva volné vstupy na festival Hradby Samoty. Příští tři týdny tedy neváhejte a pište správné odpovědi.

K minoritním žánrům podzemní elektronické hudby se snažíme mít pozitivní přístup a sem tam přispějeme nějakým článkem. A protože si občas rádi takto zatemníme, stejně rádi předáme štafetu také Vám, našim čtenářům. Vyhlašujeme soutěž o dva lístky na audio-vizuální festival Hradby Samoty 2019. Pro všechny, kdo rádi dark ambient, noise, power electronics a další příbuzné odnože této hudby, je to možnost, jak se podívat na svůj oblíbený žánr pěkně zblízka.


Devátý ročník festivalu Hradby Samoty se bude konat ve dnech 4. až 6. července na zámku v Moravanech nad Váhom. Jako vždy se můžeme těšit na poutavý program, jehož součástí budou zásadní jména undergroundové elektroniky. Mezi taková patří také švédský projekt Brighter Death Now, za kterým stojí Roger Karmanik, jinak také zakladatel kultovního labelu Cold Meat Industry. Soutěžní otázka se vztahuje právě k BDN. Není složitá, bude to chtít jen trochu znalosti, popř. schopnosti dohledat tu správnou informaci. V dnešní době brnkačka.

 

 

Na kterém albu Brighter Death Now hlučí skladba "Rain, Red Rain"?

 


Odpovědi posílejte na tuto adresu: victimer@volny.cz // a to POZOR přesně do neděle 23. června 23:59 !! // nepoužívejte prosím klasický redakční email

 

http://www.echoes-zine.cz/files/editor/Victimer/hradbysamoty19.jpg  DISKUZE K ČLÁNKU

Kontrolní kód
opište kontrolní kód

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky