Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  OZVĚNY

zpátky na seznam článků
Soutěž - Hradby Samoty 2017

Soutěž - Hradby Samoty 2017

Victimer5.7.2017
Hradby samoty jsou dnes už kultovním audiovizuálním festivalem, jehož sedmý ročník se právě chystá. Pojďme si tedy zasoutěžit o dva volné vstupy do areálu kaštelu Jelšava.

Právě tam se ve dnech 21.-22. července bude letošní ročník festivalu Hradby samoty konat. V těsné blízkosti typu budovy, která má na Slovensku svou historii, a kterou rozhodně stojí za to navštívit. A pokud holdujete minimalisticky pojaté elektronice se základním táborem v odvětví industrialu a ambientu, může být spojení poznávacího výletu s audiovizuálním doprovodem skutečným dobrodružstvím.


Vedle hudebního programu čekejte vizuální učinkující nebo poezii, ale také výlet spojený s exkurzí. Tyhle všechny aktivity tu správnou atmosféru náležitě podpoří. Hudebním headlinerem festu je ruská formace Corps, kterou doprovodí další respektovaní umělci, z nichž je dobré v krátkosti vzpomenout české Sklo, epickou kooperaci Massola + Sedem Minut Strachu + Supraphon Family + Drěn a například polské Purgist.

 


Dostat se ke dvěma volným vstupenkám je prosté. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku týkající se festu Hradby samoty a odpověď poslat na redakční email: ahoj@echoes-zine.cz a to do 16. července.


Kde se konal, ne první, ani druhý, ani ten třetí, ale zajímá nás, kde se konal čtvrtý ročník festivalu Hradby samoty?  DISKUZE K ČLÁNKU

Kontrolní kód
opište kontrolní kód

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky