Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  OZVĚNY

zpátky na seznam článků
All That Remains // soutěž o lístky

All That Remains // soutěž o lístky

Jirka D.7.12.2018
Nějaký čas jsme tu neměli soutěž o lupeny na koncert, ale dnes to změníme. K mání budou dva pro jednoho výherce, který správně odpoví na otázku dole.

Springfieldská kapela All That Remains má za sebou víc než dvacetiletou existenci, jejíž počátky v roce 1998 připomíná už jen vokalista a leader kapely Philip Labonte. Ten se po letošní smrti zakládajícího kytaristy kapely Oli Herberta (44) stal jediným pamětníkem úplných začátků, jakkoliv druhý kytarista Mike Martin a bubeník Jason Costa, známý především ze svého působení u Diecast, táhnou oba kapelní káru víc než deset let.

 

Rok 2018 byl kromě smrti Oli Herberta ve znamení především nové, v pořadí deváté studiové desky, kterou Herbert ještě stihl nahrát. Album nazvané Victim of the New Disease vyšlo začátkem listopadu na labelu Razor & Tie a pod producentskou taktovkou Nicka Raskulinecze představuje kapelu vracející se ke svým kořenům a metalcorovému zvuku. Vydání zahraničními kritiky oceňovaného alba předcházely tři singly, z nichž ten první - Fuck Love - byl podpořen lyric videem dostupným ZDE.

 

All That Remains band 

 

A teď už k věci. All That Remains právě tuhle novou desku přivezou do Česka a konkrétně do klubu Rock Café, kde zahrají už ve čtvrtek 13. prosince s Jasonem Richardsonem (Born of Osiris, Chelsea Grin, All Shall Perish a další) jako hostujícím kytaristou. Pro vás tu máme lístky zdarma, přesněji řečeno dva lupeny pro jednoho výherce, který správně odpoví na naši záludnou otázku:

 

V textu výše jsme záměrně napsali jednu jasnou faktickou chybu - jaká chyba to je?

 

Vaše odpovědi nám pište na redakční mail ahoj@echoes-zine.cz, a to nejpozději do úterka 11. prosince do 12.00. Pak bude šmitec.

 

Lístky do soutěže věnovala pořádající agentura Fource Entertainment.  DISKUZE K ČLÁNKU

Kontrolní kód
opište kontrolní kód

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky