Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  OZVĚNY

zpátky na seznam článků
Soutěž o dva Trapisty

Soutěž o dva Trapisty

Bhut15.4.2016
Už dlouho se na stránkách Echoes nesoutěžilo a vzhledem k tomu, že se k nám shodou okolností dostala dvě nová Pačessova CD, napravujeme a soutěžíme. Tedy soutěžíte, vy.

Možná už jste slyšeli o hudebníkovi jménem Pačess. Je to především kytarista, který svou hudební kariéru startoval roku 2006 v blackmetalovém tělese Defeated. Tato kapela do dnešních dní vydala celkem tři nosiče: demo Confession Of Murderer (2007), další demo Znovu živí (2008) a poslední desku V bahnech (2010). Kolem roku 2008 Pačess coby kytarista vstupuje do známého spolku Asgard, se kterým dává dohromady desku Zlověstné časy. Ta vyšla v roce 2010 pod labelem Panda Music. V pozdějších letech se Pačess dává na sólovou dráhu a roku 2011 debutuje u Werewolf Productions albem Monte Liliorum. Zde poprvé naplno odkrývá svou lásku k severské ikoně Bathory, což se výrazně odráží především v samotné hudbě.

 

Uplynulo dlouhých pět let, kdy v mezidobí vzniká pouze album Eleanora: Odhalení jinotaje pod hlavičkou skupiny Asgard. Dílo je vydáno prostřednictvím magazínu Pařát a stalo se přílohou jeho čtyřiapadesátého čísla. V současných dnech Pačess opět křísí svůj sólový projekt a do světa pouští nahrávku jménem Trapista. Ta vychází opět u labelu Werewolf Productions a představuje se na ní hned několik hostů. Na desce tak uslyšíme hlas Lorda Morbivoda, Blackoshe, Khaabluse, Tomáše Chylíka nebo Zdeňka Černého. Jde o rozsáhlou ságu s pivovarskou tématikou, hudebně se opět opírající o odkaz legendy jménem Bathory.

 

 

Pačess nám do redakce zaslal jedno CD navíc (recenzi čekejte brzo) a  právě o nové album Trapista se bude momentálně soutěžit. A vzhledem k tomu, že je naší redakci pivovarská tématika velice blízká, rozhodli jsme se výhru obohatit o jeden dárek navíc - krom samotného alba výherce získá ještě třetinkovou flašku pravého trapistického piva, a to Trappistes Rochefort. Aby však situace nebyla zcela jednoduchá, budeme přísní a budeme chtít odpověď na víc než jednu otázku:

 

1. V textu o stručné Pačessově historii je záměrně uvedena chyba, jaká to je?


2. Jak zní latinské heslo trapistů, dle kterého je určován běh jejich každodenního života?

Své odpovědi zasílejte na email: ahoj@echoes-zine.cz a nezapomeňte je doplnit svým jménem a adresou, kam bychom měli směřovat případnou výhru. Soutěž poběží do konce příštího týdne, tedy do neděle 24. dubna včetně.   DISKUZE K ČLÁNKU

Kontrolní kód
opište kontrolní kód

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky