Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  OZVĚNY

zpátky na seznam článků
S Haggard na bratry Grimmy

S Haggard na bratry Grimmy

Mox6.5.2015
V půlce května přivezou do Prahy a Ostravy Haggard novou desku a na jejich Dragonfest turné je doprovodí Italové Sund Storm a Aevum. Spolu s nimi se ještě objeví jeden host, jehož jméno bude brzy zveřejněno. Je libo vstupenku grátis?

Haggard jsou ikonou symfonického metalu. Působí od roku 1989 a za tu dobu si na své tvůrčí konto připsali celkem čtyři řadové desky. Mohlo by se to zdát málo, ale každý jejich fanoušek dobře ví, že jejich tvorba je živá, žádné nahrané pozadí, a to dá samozřejmě práci. Asis Nasseri, jenž je ústřední postavou ansámblu, v podstatě vede orchestr, kde musí ukočírovat opět o něco víc muzikantů. Na debutu  v roce 1997 "And Thou Shalt Trust... The Seer" se podílelo patnáct hudebníků a dnes jich je skoro dvacet.

 

Haggard band

 

Poslední desku "Tales of Ithiria" představili Haggard v říjnu roku 2008 v dnes již neexistujícím klubu Matrix v Praze. Tři roky poté se Haggard  připomněli ve zlínském Rock Café se slibem, že napřesrok přijedou znovu a tentokrát s deskou věnovanou bratrům Grimmům. To se ale nestalo. Až vloni se objevili na novém festivalu Made of Metal v Hodoníně a hotovou desku "Grimm" vezou do světa až letos.

 

A teď je tu možnost pro vás, věrné fanoušky, vyhrát vstupenku na koncert Haggard v ČR (dle vašeho přání v Praze či Ostravě). Kdo četl pozorně, jistě vypozoroval záměrně zmíněnou chybu v textu. Stačí ji objevit, napsat nám na náš redakční email ahoj@echoes-zine.cz a mít trochu štěstí.

 

Losovat budeme dva z vás a pro každého budeme mít jeden lístek zdarma. Je to jednoduché, tak neváhejte a zapojte se - soutěžit můžete do úterý 12. května včetně. Jen připomínáme, že společně se správnou odpovědí potřebujeme znát vaše celé jméno a rovněž místo koncertu, na který byste rádi zašli.

 

Další informace o Dragonfestu dohledáte na webovkách pořádající agentury.  DISKUZE K ČLÁNKU

Kontrolní kód
opište kontrolní kód

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky