Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  OZVĚNY

zpátky na seznam článků
Blešák V

Blešák V

Jirka D.3.12.2018
S blížícím se koncem roku opět rozjíždíme v podstatě už tradiční Blešák, který je letos zase po roce docela bohatý, ať máte z čeho vybírat.

O co se jedná? Především o možnost pro vás přijít grátis k muzice, pěkně po staru, na kompaktu, na kazetě, fyzicky a legálně. Probrali jsme svoje sbírky, posbírali muziku, která nám dorazila na recenze, a všechno dali pěkně na hromádku.

 

Co nabízíme? Cédéčka a taky kazety. Ve většině případů jde o standardní vydání, někdy o novinářské promo kopie, různá proma, alba, která už se obehrála, ale i celkem zajímavé desky, na které zkrátka není místo. Budeme rádi, pokud udělají radost vám, našim čtenářům.

 

Nahrávky vám navíc zašleme za cenu poštovného, s výjimkou samostatně vyčleněné placené zóny na konci seznamu ani kačka navíc. Kdo s náma absolvoval minulé ročníky, určitě může potvrdit, že všechno fungovalo dobře. Berte to jako takový malý Vánoční dárek od Echoes.

 

Vše zůstává stejné jako v minulých letech a proto: neomezujte se ničím, pravidla co do množství nejsou a hlavně buďte rychlí, protože po předchozích zkušenostech víme jedno - seznam řídne rychle. Svoje přání nám pište na redakční mail: ahoj@echoes-zine.cz

 

Seznam alb, ze kterých můžete vybírat, pak najdete TADY. A nezapomeňte aktualizovat seznam pomocí F5.  DISKUZE K ČLÁNKU

Kontrolní kód
opište kontrolní kód

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky