Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  OZVĚNY

zpátky na seznam článků
Echoes prázdniny

Echoes prázdniny

redakce23.12.2013
Na svátky jsme se rozhodli dát si svátek a vyhlašujeme naše první Echoes prázdniny.

Včerejší recenze poslední desky Psychofagist symbolicky uzavírá nejen kariéru této pozoruhodné italské kapely, ale i naše publikační aktivity v roce 2013. Tedy téměř, jako poslední článek v tomto roce dnes uveřejňujeme reportáž z koncertu Heiden, Et Moriemur a Morgue Son, který se konal u příležitosti křtu nového alba první zmíněné kapely a který jsme navštívili v brněnském klubu Boro. Pak ozvěny našeho webu s konečnou platností utichnou, budeme vychutnávat kouzlo Vánoc s našimi blízkými, nasávat atmosféru a čerpat síly na další rok.

 

Při této příležitosti bychom samozřejmě chtěli poděkovat vám všem, kteří nám projevujete přízeň ať už jakýmkoliv způsobem, vážíme si jí a jsme za ni rádi. Bylo to přesně 1. listopadu, kdy jsme v tichosti uzavřeli první rok fungování našich stránek, a za ten nedlouhý čas se nám vašich reakcí na naši kratochvíli sešlo víc než dost, těch pochvalných, ale i kritických; přijímáme obojí, chvála nás potěší, ale dostat občas přes prsty je jen ku prospěchu věci.

 

Pro rok následující žádná velká překvapení nechystáme, současný stav nám přijde úměrný našim možnostem a především volnému času, kterého je stále méně, samozřejmě s ohledem na rodinné radosti. I v roce 2013 jsme přivítali na světě nového redakčního sviště, je to radost...

 

Přihlásíme se opět 1. ledna, přichystán je obsáhlý rozhovor s kapelou První Hoře, který se věnuje novému albu „Imaginarium“, ale nejen jemu. Chystáme několik řádek s českou grind jistotou Isacaarum, s italským neo folkovým projektem Lia Fail, ale třeba i s výjimečným kytaristou Estas Tonnem. V první polovině ledna rovněž přineseme naše ohlédnutí za uplynulým rokem, v němž se budeme snažit upozornit na alba, která podle nás stojí za to si pamatovat. Čeká nás i spousta recenzí, ale i dalších článků, kterými se budeme snažit proplouvat mnohdy dost složitými vodami současné hudební scény. Bude toho dost, je na co se těšit.

 

redakce Echoes  DISKUZE K ČLÁNKU

Kontrolní kód
opište kontrolní kód

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky