Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  OZVĚNY

zpátky na seznam článků
Soutěž o CD Between the Planets

Soutěž o CD Between the Planets

Jirka D.28.8.2013
Po nějakém čase tu máme další soutěž a tentokrát je ve hře CDčko „Immersion into the unknown“ projektu Between the Planets.

Projekt Between the Planets patří k novým jménům české hudební scény a svou debutní nahrávkou „Immersion into the unknown“ si zasloužil pozornost hned zkraje roku, kdy devatero převážně instrumentálních skladeb vyšlo v digitální podobě. Zařadit BtP do jediného žánru je v podstatě nemožné a výčet těch, kterých se více či méně dotýká, může být pořádně dlouhý. Jenže žánry jsou žánry a hudbě samotné to bývá celkem putna.

 

Za celým projektem stojí Martin „Spacosch“ Peřina, v jehož hlavě se první myšlenky na vlastní tvorbu začaly rodit na sklonku roku 2011 a během roku následujícího byly myšlenkám přiřazovány pevné obrysy vlastních skladeb. Nahrávání proběhlo v domácích podmínkách, mix a mastering byl následně svěřen studiu Biotech, grafika včetně promo-fotografií byla vytvořena ve studiu Isis design.

 

Zhruba půl roku po digitální edici vychází „Immersion into the unknown“ i na CDčku, o jednu skladbu bohatší, a právě toto CDčko můžete vyhrát, když správně odpovíte na soutěžní otázku:

 

V jaké další kapele hraje Martin Peřina?

 

Napovíme, že kapely jsou dvě a nám stačí jméno alespoň jedné z nich. Odpovědi nám pište na redakční mail ahoj@echoes-zine.cz a to do pondělí 2. září včetně. V úterý vylosujeme jednoho výherce a rovněž vyjde připravovaná recenze, takže se můžete těšit.

 

 

 

Užitečné odkazy na Between the Planets:

•  Bandzone
•  Facebook
•  Bandcamp
•  Got-djent  DISKUZE K ČLÁNKU

Kontrolní kód
opište kontrolní kód

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky