Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  OZVĚNY

zpátky na seznam článků
Soutěž s Anime Torment

Soutěž s Anime Torment

Jirka D.6.12.2012
Soutěžíte rádi? Už jste někdy něco vyhráli? Nyní máte možnost, protože jedna taková soutěž je tu právě pro vás. Ve hře je triko kapely Anime Torment.

Kapela Anime Torment patří k mladým uskupením, založená byla v roce 2007, původem ze severočeských Litoměřic. Její hudební projev by se dal nejvíc přiblížit k death metalu, sami kluci se připodobňují k Black Dahlia Murder a k uvedenému žánru připojují adjektivum moderní. Během své pětileté existence kapelu potkala řada personálních změn a svou sbírku CDček jste si mohli obohatit o dvě dílka právě s logem Anime Torment. První EP nazvané „Sakura“ vyšlo v lednu 2011 a na jaře roku letošního vyšla další nahrávka pojmenovaná „Deathwish“, kterou tu v recenzi zmínil redakční kolega (ZDE). Kluci mají za sebou rovněž bohaté zkušenosti s živým vystupováním a to nejen v hranicích naší vlasti, ale jejich akční rádius sahá i do zemí vzdálenějších. Navíc vše nasvědčuje tomu, že zahraničních zkušeností bude v budoucnu přibývat.

 

 

Tím se postupně dostáváme k dnešní otázce, která se vztahuje právě k diskografii kapely. Pro lepší orientaci přidávám odkaz na BZ profil kapely (ZDE), kde si můžete nastudovat všechny důležité skutečnosti a ty pak zúročit ve vaší odpovědi, protože dnešní otázka zní:

 

 

Která ze skladeb Anime Torment se nedostala ani na jednu ze dvou zmíněných nahrávek?

 

 

Napovíme, že takových skladeb je celkem pět a stačí, když nám pošlete jméno alespoň jedné z nich. Své odpovědi pište na naši redakční mailovou adresu: ahoj@echoes-zine.cz

 

Ve hře je v úvodu zmíněné tričko velikosti „L“, jehož fotku si můžete prohlédnout níže. Poslední důležitou informací je, že soutěž končí přesně za týden, tedy ve středu 12. prosince.

   DISKUZE K ČLÁNKU

Kontrolní kód
opište kontrolní kód

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky