Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  OZVĚNY

zpátky na seznam článků
Bhut live - VIII/2015

Bhut live - VIII/2015

Bhut1.8.2015
Festivaly a dovolené jsou v plném proudu. Ze všech koutů se na nás valí propaganda těch velkých, tak věnujme nyní pozornost těm akcím, které by měly být ve vašem diáři zapsané červeně.

Měsíc se s měsícem sešel a polovina prázdnin je už v čudu. Není divu, že času je v tomto období opravdu málo a urvat z něj kousek volna pro návštěvu některého z koncertů se stává celkem palčivou záležitostí. Alespoň tak to vnímám já, protože za celý měsíc se mi podařilo zajít jen na jednu akci (Eternal Hate Fest), ačkoliv jsem si jich v diáři načmáral vícero. Někdy čas a jiné okolnosti zkrátka nepřejí. Snad bude nadcházející měsíc vlídnější a nejen mě se podaří vniknout pod podia vícero zajímavých akcí. Pro tentokrát jsem jich vybral sice jen pět, zato s bohatou náplní, která rozhodně stojí za povšimnutí a samo sebou i za návštěvu. Pojďme do detailů.

 

// 31. 7. – 1. 8. 2015

Hned první srpnový den doznívá festival Enter The Eternal Fire ve Volyni. Lze s jistotou říct, že právě tento den bude akce v plném proudu a zároveň bude mít obsáhlý program. Těšit se lze na vystoupení pořádajícího Avengeru, na domovský kult Inferno, či na zahraniční smečky jako The Stone nebo Fleshcrawl. Reportáž z téhle akce vyhlížejte velmi brzy.

 

 

 

 

 

Shrnutí:
Enter The Eternal Fire
Loudblast, Hypnos, Fleshcrawl, Root, Unpure, Death Mechanism, Transceatla, Inferno, Brutally Deceased, Assessor, Panychida, Avenger, Keep On Rotting, Et Moriemur, Impuritum, Dark Angels, Mallephyr, Kaosquad
Areál koupaliště, Volyně
pátek 18.00, sobota 14.00 / oba dny 400,- předprodej, 500,- na místě // detaily

 

 


 

// 16. 8. 2015

Na Brněnskou Flédu zavítá sám mistr Mark Lanegan. Neřekl bych, že je o téhle akci zrovna dvakrát slyšet a tak na ní zcela důrazně upozorňuji. Půjde patrně o komorní koncert, zato atmosféra může být o to intenzivnější. Část naší redakce bude přítomna, takže nějaké to svědectví určitě přineseme. Do té doby se můžete věnovat čtení recenze posledního alba Phantom Radio.

 

 

 

 

 

Shrnutí:
Mark Lanegan
Fléda, Štefánikova 24, Brno
20.00 / 550,- na místě // detaily

 


 

// 28. 8. 2015

V Brně ještě chvilku zůstaneme, protože právě tam koncem měsíce zamíří jedna z legend hardcore scény Pro-Pain. Ti už sice neoplývají takovou agresí jako kdysi, ale pořád to hrnou s úctyhodnou vervou. Naposledy jsme recenzovali album The Final Revolution, což si můžete přečíst zde, ale aktuálně dávám k poslechu ukázku z alba staršího Contents Under Pressure, a to věc jménem Gunya Down.

 

 

 

 

 

Shrnutí:
Pro-Pain, Unholy Ones
Melodka, Kounicova 22/77, Brno
19.30 / 300,- předprodej, na místě dosud neznámo // detaily

 


 

// 29. 8. 2015

 

Fekal Party je pražský svátek obscénnosti. Dá se říci, že jde o mini OEF. Těžko popisovat takovou akci, která se jednoduše musí zažít. Velice, ale opravdu velice rád bych se zúčastnil, jenže letos opět podpořím krajany, o kterých si povíme za chvilku. Takhle dávám všanc report z patnáctého ročníku a ukázku od hlavního tahouna Haemorrhage.

 

 

 

 

 

 

Shrnutí:
Fekal Party 17
Haemorrhage, Antigama, 2 Minuta Dreka, Whoresnation, Grunt, Kaliyuga, Epicardiectomy, Mincing Fury And Guttural Core Of Queer Decay, Perfecitizen, Mörkhimmel, Obliterate, Diphteria, High Purity, Konfident, Congenital Anomalies
Modrá Vopice, Spojovací 306/12, Praha
12.00 / 550,- na místě // detaily

 


 

// 29. 8. 2015

 

Právě s výše uvedenou akcí se kříží šumavská pozvolna se rozjíždějící sešlost Metal Madness hostící metalové spolky napříč žánry. Letos půjde o druhý ročník, na který se podařilo pozvat zahraničního tahouna a legendu v jednom – Master. Krom vydatného line-upu akce především nabízí příjemné prostředí areálu ostrovu Santos, příznivé ceny, kvalitní zvuk a taky výtečnou pohodovou atmosféru. Neváhejte a přijeďte podpořit, třeba se potkáme.

 

 

 

 

Shrnutí:
Metal Madness 2015
Master, Lahar, Mortifilia, Asmodeus, Mater Monstifera, Anime Torment, V.A.R., Shampoon Killer, 1000 Bombs, Valury
Ostrov Santos, Sušice
15.00 / 250,- děti zdarma // detaily

   DISKUZE K ČLÁNKU

Kontrolní kód
opište kontrolní kód

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky