Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  OZVĚNY

zpátky na seznam článků
Blešák IX

Blešák IX

Jirka D.1.1.2023
Tradiční Blešák jsme v hektickém závěru roku nestihli, takže jím startujeme rok nový, který si díky tomu můžete zpříjemnit nějakou novou muzikou.

Mnozí z vás už s námi absolvovali starší ročníky, takže asi víte, o co se jedná a jak to celé funguje, nicméně opakování je matkou moudrosti, tak tedy – Blešák je možnost pro vás rozšířit své hudební sbírky. Nabízíme převážně klasická cédéčka, většinou ta, která nám chodí na recenze, anebo ta, na která nám v našich sbírkách už padá dlouho prach.

 

Cena je až na pár výjimek nula. Tedy nula plus poštovné, které vzhledem k neblahým až hanebným zkušenostem s nejmenovanou státní organizací nabízíme pouze skrze Zásilkovnu, a to v ceně 80 Kč. Je pak pouze na vás, jestli do jednoho poštovného zařadíte jedno cédéčko, nebo si balík našlapete hudebním programem na celý víkend. Zaplatíte osmdesát.

 

Vzhledem k principu fungování Zásilkovny od vás budeme potřebovat jméno, funkční mail, mobil a odkaz na pobočku, kam chcete balík poslat, což jsou údaje, které použijeme a pak zapomeneme. Psát můžete na ahoj@echoes-zine.cz.

 

Seznam nahrávek, ze kterých můžete vybírat, pak najdete TADY.  DISKUZE K ČLÁNKU

zrušit

Reagujete na komentář

Kobdzey / 27.3.14 12:18

Ja si to vysvetluju hlavne tim,ze lidem uz je dneska jednou,ze poslouchaji hudbu na nekvalitnich pristrojich - rozumej cely retezec (format,zesilovac,bedny/sluchatka) a tak tu hruzu, ktera na ne krici,ani moc nerozeznavaji - protoze kolem je stejne hluk ulice,motoru,lidi....asi malo posluchacu si dnes opravdu kvalitne pusti hudbu (poslechova listnost,kvalitni aparat) - hlas techto lidi je tak maly,ze na jejich nazor vydavaci spolecnosti kaslou,ale jak rikam,nic neni donekonecna a pomery se zacinaji ,zaplatpanbu,menit k lepsimu

Kontrolní kód
opište kontrolní kód

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky