Transfer
 
  Přihlášení  

Echoes zine - recenze rockových a metalových alb

  OZVĚNY

zpátky na seznam článků
Soutěž s Deathnoise festivalem

Soutěž s Deathnoise festivalem

Jirka D.14.5.2014
Nějaký čas jsme na Echoes nesoutěžili, takže napravujeme a přinášíme soutěž nejen o volný vstup na festival Deathnoise – Metalový Jičín Open Air 2014, který se odehraje ve dnech 20. a 21. června v areálu zříceniny hradu Starý Jičín.

Festival Deathnoise patří k těm služebně mladším (letos je v plánu jeho druhý ročník), přesto poměrně ambiciózním open-air akcím, kterých se v Česku během teplých měsíců odehraje nemálo. Pořadatelé cílí především na metalové publikum, ať už obsazením hlavního hracího času americkou jistotou Master, španělskou nadějí Crisix nebo francouzskou partou Smash Hit Combo, která lehce vybočuje z mantinelů akce, ale která domácímu publiku není nijak neznámá (například svou účastí na žánrovém Fajtfestu).

 

Kromě slušného průřezu českou scénou v podobě Jig-Ai, Nahum, F.O.B., Tortharry, Greedy Invalid, Degradace, Bad Face a řady dalších interpretů, se můžete těšit i na další zahraniční spolky, na autogramiády vystupujících kapel, tatoo show, fire show, tombolu, beer fest ... no bude toho hodně.

 

A nyní k samotné soutěži. Otázka je z našeho pohledu velmi snadná a týká se domácí kapely Tortharry, která se na Deathnoise objeví v pátek:

 

V jakém studiu nahrála kapela Tortharry své aktuální album „Follow“?

 

Správné odpovědi nám pište do 25. května na redakční mailovou adresu ahoj@echoes-zine.cz (nezapomeňte připojit své celé jméno), tři vylosovaní budou odměněni těmito suvenýry:

  1. lístek na Deathnoise fest
  2. CD „Overload“ kapely Bad Face
  3. festivalové triko

Na závěr připojujeme užitečné kontakty, na kterých dohledáte vše potřebné, a milou pozvánku kapel Awrizis a Antigod.

 


 

http://www.deathnoiseopenair.wbs.cz/

https://www.facebook.com/events/211369085679552

http://bandzone.cz/fan/painmetal  DISKUZE K ČLÁNKU

Kontrolní kód
opište kontrolní kód

  NOVINKY VE ZKRATCE  /  další novinky